Advert
Advert
Advert

ALTIN MADALYA İÇİN GİDİYOR...

ALTIN MADALYA İÇİN GİDİYOR...
Bu içerik 651 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi’nde Zabıta Memuru olarak çalışan güreşseverlerin yakından tanıdığı eski güreş dünya üçüncüsü Erkan Uysal eylül ayı içinde Makedonya’nın Üsküp Şehri’nde yapılacak olan 35+ Dünya Veteran Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi ve İlçemizi temsil edecek.

Mekedonya’da yapılacak güreş turnuvasına hazırlandığını belirten,

Uysal: “Uzun süredir ülkem ve ilçem adına güreş şampiyonlarına katılıyorım. Aldığım derecelerle hem ülkemi hem de ilçemi onurlandırdım. Milas Belediye Başkanı Sayın Muhammet Tokat’ın verdiği büyük destek ve diğer sponsor destekçilerimin de katkılarıyla bu tür turnuvalara katılma şansını buluyorum.

Bu yıl Mekodanya’da yapılacak Veteranlar Dünya Şampiyonası’nda yine ülkemi ve ilçemi temsil etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Hedefim Altın madalyaya ulaşmak. Yaklaşık 8 aydır bu şampiyona için son derece ciddi bir şekilde hazırlanıyorum. Umut ediyorum ki bu kez ülkeme ve ilçeme Altın madalya ile döneceğim. Milaslı güreşseverlerden manevi anlamda destek istiyorum. Artık antrenmanlarımın sonlarına geldim. Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nde yaptığım çalışmalarımda bana destek olan güreşçi arkadaşlarıma ve güreş antrenörlerimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500