Advert
Advert
Advert

MİLLETVEKİLİ DEMİR; “YAKINDA ÖNEMLİ MÜJDELER VERECEĞİZ”

MİLLETVEKİLİ DEMİR; “YAKINDA ÖNEMLİ MÜJDELER VERECEĞİZ”
Bu içerik 3423 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, AK Parti Milas İlçe Teşkilatında vatandaşlarla ve muhtarlarla bir araya geldi. Burada, Demir, yemin töreninden sonra kısa süre içinde göreve yeni başlayan bakanları ziyaret ederek, Muğla’yla ilgili sorunları aktardıklarını ve yatırımlara ilişkin görüşmeler başlattıklarını dile getirdi.

Haftanın 4 günü seçim bölgesinde bulunacağını aktaran Demir, yerel seçimlerde de özellikle Milas Belediyesi’nin AK Parti tarafından kazanılacağı yönünde bu seçimde büyük bir beklenti olduğunu, bunu kazanmak için de var güçleriyle çalışacaklarını kaydetti. Vekil Demir, Milas için de yakında önemli müjdeler vereceğini belirtti.

AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar da, Demir’in Milaslı bir milletvekili olması dolayısıyla kendilerinin şanslı olduğunu vurguladı. Bu yerel seçimde Milas Belediyesi’ne doğru bir aday çıkararak kazanacaklarını belirten Acar, katılanlara teşekkür etti.

Demir, burada mahalle muhtarları ve vatandaşların taleplerini dinleyerek not aldı.

Demir ve beraberindekiler ardından Milas ilçesinde yapımı tamamlanan ve bu eğitim-öğretim yılında ilk kez öğrencilerini ağırlayacak olan iki yeni meslek lisesi, yine ilk kez yüksekokul ve fakülte seviyesinde öğrencilerin yararlanabileceği devlet yurdu ile Milas Yeni Devlet Hastanesi inşaatında inceleme yaptı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500