Advert
Advert
Advert

MİLAS BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİME DESTEK...

MİLAS BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİME DESTEK...
Bu içerik 744 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018 - 2019 eğitim-öğretim yılının başlaması ile eğitimi desteklemek ve özendirmek amacıyla sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde ilk, orta ve lise düzeyi öğrencilere, Milas Belediyesi’nce kırtasiye yardımı yapılıyor.

Merkez ve kırsal mahallelerde yer alan okullardaki yardıma muhtaç öğrencilerin tespit edilmesinin ardından malzemeler Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün organizasyonu ile dağıtılmaya devam ediliyor. Milas Belediyesi tarafından öğrencilere okul çantası, defter, kalem, cetvel, boya kalemi, gibi malzemelerden oluşan kırtasiye setleri veriliyor.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; "Elimizden gelen tüm imkanları kullanıp dar gelirli ailelerimizin ihtiyaçlarını bir nebze de olsun gidermek için çalışıyoruz. Gerek kırtasiye yardımı gerek gıda yardımı gerekse diğer yardımlar konusunda her zaman vatandaşımızın yanındayız. Öğrencilerimizin de her zaman yanında olup onların destekçisi olacağız. Çocuklarımız bizim her şeyimizdir" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500