Advert
Advert
Advert

MUĞLA FUTBOL LİGLERİ BAŞLIYOR...

MUĞLA FUTBOL LİGLERİ BAŞLIYOR...
Bu içerik 539 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Spor Sezonu Muğla Futbol Ligleri ekim ayı içinde başlıyor. İlçemizi Süper Amatör Ligi’nde temsil edecek olan Yeni Milasspor ve Milas Belediyesi Beçin Genççlik Spor, ilk maçlarını 27-28 Ekim tarihlerinde oynayacak.

 Lig Fikstürü Çekildi...

12 Eylül Salı günü Muğla ASKF’de bir araya gelen, futbol liglerine katılan kulüplerin başkan ve yöneticileri ile birlikte Muğla Amatör Spor Kulüpleri Derneği Yöneticileri futbol liglerinin başlama tarihleri ile ve ilk hafta oynanacak  müsabakaları  belirlediler.

Kulüp Yöneticilerinin katıldığı toplantıda konuşan ASKF Başkanı Mehmet Top, yeni sezonun Muğla’ya ve tüm spor kulüplerine hayırlı uğurlu olması dileklerini ileterek, liglere katılacak futbol takımlarına başarılar diledi.

Temsilcilerimizin İlk Haftaki Rakipleri...

Muğla Üniversitesi- Yeni Milasspor

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor- Karaovaspor

27-28 Ekim’de başlayacak olan Süper Amatör Küme Ligi’nde ilçemizi temsil edecek olan üst üste iki yıl şampiyon olan Yeni Milasspor ilk maçında deplasmanda Muğla Üniversitesi ile mücadele edecek. Ligin yeni takımı Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor ise ilk maçında Karaovaspor’u Milas Ören’de konuk edecek.

Süper Amatör Küme Ligi-27-28 Ekim

İlk Hafta Müsabakaları

Muğla Üniversitesi-Yeni Milasspor

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor

Köyceğizspor-Göcek Belediyespor

Turgutreisspor-Gümüşlük Gençlikspor

Dalaman Belediyesi- Dalyanspor

Düğerek Güneşspor- Ortakent Yahşispor

1.Amatör Küme Ligi A Grubu- 13-14 Ekim

İlk Hafta Maçları

Milas Gençlikspor- Muğla Gençlerbirliği

Bafa Bld Zeytinspor- Güllük Belediyespor

Özpisispor- Bodrum Götürkbüküspor

Bodrum Yalı Gençlikspor- Menteşe Yerküpespor

U17 Ligi A Grubu 6-7 Ekim

İlk Hafta Maçları

Milas Gençlikspor-Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor

Konacıkspor- Yatağanspor

Gündoğanspor- Yeni Milasspor

Milas Erginspor Bay Takım

U15 Ligi A Grubu 6-7 Ekim

Yeni Milasspor- Milas Gençlikspor

Turgutreisspor- Bitez Gençlikspor

Gümüşlük Gençlikspor- Karaovaspor

Bodrum 1925 Bay

U12 Ligi A Grubu 29-30 Eylül

Yalıkavakspor- Milas Gençlikspor

Milas Menteşe Gençlikspor-Ortakent Yahşispor

Gümüşlük Gençlikspor- Konacıkspor

Turgutreisspor- B.B.Bodrumspor

Halikarnas Gençlikspor- Bodrum 1925

U12 Ligi B Grubu

Muğla Üniversitesi- Yeni Milasspor

Muğlaspor- Menteşe Yerküpespor

Saburhane Gençlikspor- Muğla Gençlikspor

48 Çağdaşspor- Düğerek Güneşspor

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500