Advert
Advert
Advert

CHP 95.YILINI KUTLADI...

CHP 95.YILINI KUTLADI...
Bu içerik 544 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milas İlçe Teşkilatı dün partilerinin kuruluşunun 95. yılını kutladılar… CHP’nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla üzerinde CHP logosu bulunan bir de pasta kesildi…

CHP’nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla dün parti binasında kutlama etkinliği düzenlendi. Kuruluşunun 95. yıldönümü anısına parti binası bahçesinde gerçekleştirilen kutlamaya; CHP Muğla Milletvekili Burak Erbay, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar, Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, CHP Milas Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, CHP Milas Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, Meclis Üyeleri, partili ve davetliler katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Teşkilatı binası bahçesinde gerçekleşen kutlamada bir konuşma gerçekleştiren CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, “Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Atatürk’ün önderliğinde 9 Eylül 1923’te siyasi faaliyetlerine başlayan Cumhuriyet Halk Partisi, 95. kuruluş yıldönümünü kutluyor. 95 yıldır Cumhuriyetin, demokrasinin ve aydınlık bir Türkiye’nin savunucusu olan CHP’nin kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor süreçte umutsuzluğa kapılmadan; özgür ve bağımsız bir ülkede yaşamak bilinciyle, adil yönetim anlayışıyla, milli gelirin dengeli paylaşımıyla, gelişmiş sanayisiyle, mutlu çiftçisiyle, esnafıyla tüm halkımızla aydınlık bir gelecek için birlikte mücadele edeceğiz. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bu nedenle ayrışarak değil, birleşerek kazanacağız” dedi.

Hüseyin Çöllüoğlu’nun konuşmasının ardından partililer, CHP’nin kuruluş yıldönümüne özel olarak hazırlanan pastayı kesip kutlamalara devam etti. Kutlamalar toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500