Advert
Advert
Advert

“SORUNLARI ÇÖZÜN” DEDİLER...

“SORUNLARI ÇÖZÜN” DEDİLER...
Bu içerik 755 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Abbak, Yönetim Kurulu As Başkanı Amigo Şeker İbrahim Alır ve Taraftarlar Derneğinin üyeleri 10 Eylül Pazartesi günü Yeni Milasspor’un Türkan Saylan Parkı’nın yanında yer alan futbolcuların kaldığı binaya giderek, antrenmandan dönen Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık ile görüştüler ve takım kadrosundan ayrılan futbolcularla ilgili bilgiler aldılar.

Yapılan görüşmede, Yeni Milasspor Kulübü Teknik Sorumlusu Cenk Atasoy, yardımcı antrenör Önder Becek, takımın kaptanları Emre Kuncak ve Anıl Karadere’de yer aldılar.

2018-2019 futbol sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde şampiyonluk ve BAL Ligi hedefi ile yeni sezona başlayan Yeni Milasspor’da ilk sıkıntı takım kadrosu içinde yer alan 2 sporcunun maddi sıkıntılar nedeniyle takımdan ayrılmasıyla çıktı.

Sezon başında kadroya katılan forvet Bedrican Doğanay’ın ve İnan Karabulut’un ayrılmaları sonrasında Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği yöneticileri ile taraftarlar, kulüp binasında Başkan Karabıyık ile görüşerek kulüp yönetimi içinde yaşanan sıkıntılar konusunda kendilerini bilgilendirilmelerini istediler.

Sorunları Çözmek İçin Başa Geldiniz...

Başkan Ahmet Karabıyık’a; “Bu kulübün içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları bilerek kulüp yönetime talip oldunuz ve BAL Ligi hedefi ile yola çıkarak taraftarlara umut verdiniz” diyen Sevdamsın Taraftarlar Derneği Yöneticileri takımdan, zamanında ödeneceği paraları alamadıkları için ayrılan futbolculara paralarının biran önce ödenmesi ve takıma geri alınması konusunda Başkan Karabıyık’tan söz aldılar.

10 Eylül Pazartesi günü  kulüp binasında gerçekleşen Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği ve Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’ın görüşmesinde konuşan Takımın Teknik Sorumlu Cenk Atasoy, Bedrican Doğanay ve diğer futbolcularla ilgili bir açıklama yaptı.

Takımın BAL Ligi hedefi ile yola çıktığı yeni bir sezonda, sezon başında yaşanan bu sıkıntının kendisini üzdüğünü vurgulayan Atasoy; “Takımın bazı futbolcularına ödeme yapılamadığı doğrudur. Bedrican Doğanay takım için önemli güçtür, tüm futbolcular bizim için eşit konumdadır” diyerek Bedrican Doğanay’ın takıma dönmesinin mümkün olduğunu söyledi.

Taraftarlar ve Başkan Ahmet Karabıyık arasında yapılan toplantıda konuşan takım kaptanları Emre Kuncak ve Anıl Karadere takım içinde yaşanan bu sıkıntının büyümemesi için kulüp başkanın gereğini yapacağını söylediler. Takımdan hiçbir futbolcunun parasını almadığı için ayrılmasını istemediklerini de vurgulayan takım kaptanları, sezon başında yaşanan bu sıkıntının acilen giderilerek birlik ve beraberlik içinde lige hazırlanmak istediklerini söylediler.

Söz Verdi...

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Abbak, Yönetim Kurulu Üyesi Amigo Şeker lakaplı İbrahim Alır ve taraftarların futbolculara sahip çıkmalarının ve yanlarında olmalarının önemli olduğunu söyleyerek, futbolcularına ödemelerinin yapıldığını ancak bazı futbolculara bekledikleri yerlerden gelmesi gereken paraların alınamaması sonrasında ödemelerinin zamanında yapılamadığını belirtti ve Bedrican Doğanay’ın söz verilen ücretinin yatırılarak takıma dönmesi sağlanacağını açıkladı.

Yapılan görüşmede taraftarlar, Başkan Karabıyık’a “Yönetim kurulu üyeleri neden seninle birlikte  değiller ve her zaman her işe kulüp başkanı olarak sen koşuyorsun, yönetim işini düzgün yapamayacaksa yol yakınken ayrılın” diyerek son restlerini çektiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500