Advert
Advert
Advert

MİLAS SANAYİ SİTESİ’NE 1.5 MİLYONLUK YATIRIM…

MİLAS SANAYİ SİTESİ’NE 1.5 MİLYONLUK YATIRIM…
Bu içerik 2907 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Emek Mahallesi’nde yeralan, ilçemiz adına büyük bir öneme sahip Milas Sanayi Sitesi Bölgesi’nde, elektrik dağıtım hizmetleri için ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yatırım çalışmaları devam ediyor… Eylül ayında tamamlanması planlanan çalışmalar sonucunda yaklaşık 1.5 Milyon TL.’lik yatırım Milas Sanayi Sitesi esnafının hizmetine sunulacak…

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından, bu yıl ilçemiz Emek Mahallesi’nde yeralan, Milas Sanayi Sitesi Bölgesi’nde 1.5 Milyon TL.’lik yatırım yapıldı. Yatırım çalışmaları kapsamında Emek Mahallesi’nde yeralan direkler yenilenirken, bölgedeki ve Milas Sanayi Sitesi’ndeki elektrik hatları da yer altına alınıyor.

Yatırım çalışmaları Eylül ayında tamamlanacak…

Tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla uzun ömürlü yatırım projeleri gerçekleştiren ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., Milas Sanayi Sitesi Bölgesi’nde yaklaşık 1.5 milyon TL.’lik yatırım bütçesiyle başladığı çalışmalar, Eylül ayında tamamlanması planlanıyor.

Yatırım projelerinde sanayi bölgeleri için ayrı bir hassasiyet gösteren, bölgenin hızlı gelişen ve değişen yapısını da dikkate alan şirket yetkilileri; yatırım çalışmalarını uzun yıllar tüketici memnuniyetini sağlayacak bir biçimde hazırladıklarını belirtti.

Öte yandan hizmet verdiği Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 3 milyon insanın hayatını aydınlatan ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., geleceğin enerjisi için yatırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500