Advert
Advert
Advert

MİLAS GENÇLİKSPOR LİGE HAZIRLANIYOR...

MİLAS GENÇLİKSPOR LİGE HAZIRLANIYOR...
Bu içerik 397 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ekim ayının ikinci haftasında başlayacak olan Muğla U15 ve U17 Futbol Liglerinde mücadele edecek ilçemiz spor kulüplerinden Milas Gençlikspor Kulübü’nün alt yapı futbolcuları sezonun ilk antrenmanını yaparak sezonu açtı. Antrenör Güray Fedakâr yönetiminde Milas Arena Sahası’nda yapılan antrenmana takımın tüm sporcuları katıldı.

Katılacakları alt yapı futbol liglerinde Milas’ı en iyi şekilde tanıtabilmek için geçen sezon olduğu gibi bu sezon da gereken çalışmayı yapacaklarını vurgulayan futbolcular, Milaslı futbolseverlerden tek beklentileri olduğunu belirterek; “Ağabeylerimizin maçlarını izlemeye geldikleri gibi bizim grubumuzun müsabakalarını da izlemek üzere tribünlere gelsinler” dediler.

Antrenör Güray Fedakâr da yaptığı açıklamada alt yapı futbolcularının Milas futbolunun geleceği olduğunu vurgulayarak; “ Milas’ın her futbol kulübünün alt yapısında gelecek ve umut vaat eden yetenekli yıldız futbolcular var, biz alt yapı antrenörlerinin beklentisi bu genç sporcularımıza da gereken ilginin gösterilmesidir” dedi.

Kulüp Başkanlığını Ersin Köksal’ın yaptığı Milas Gençlikspor Kulübü futbolun dışında karate, izcilik gibi farklı spor branşlarında da Milas sporuna hizmet ederek kulüp bünyesinde yüzlerce gencin spor yapmasına öncülük ediyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500