Advert
Advert
Advert

DAMACANA VE PET ŞİŞE SU FİYATLARINA ZAM…

DAMACANA VE PET ŞİŞE SU FİYATLARINA ZAM…
Bu içerik 3904 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısını tamamladı… Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın mazeretli olarak katılmadığı Meclis toplantısına mevzuat gereği Meclis 1. Başkan Vekili Ahmet Kılbey Başkanlık yaptı…

4 ana 2’de ek gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda Damacana ve pet şişe su fiyatlarına zam yapıldı. Eylül ayı olağan meclis toplantısının 2. maddesinde yer alan konu imar, ek gündem maddesinde yer alan 1 madde ise içkili yerler komisyonlarına havale edilirken, 4. maddede yer alan konu için ise imar komisyonuna 1 ay ek süre verilmesi kararlaştırıldı.

Gündemin 3. maddesinde yer alan ‘Damacana ve pet su’ satış birim fiyat tarifelerinin kur artışı nedeni ile tekrar belirlenmesi talebinin görüşülmesi sonucunda Plan ve Bütçe Komisyonu raporu doğrultusunda 12’li 0,5 litre suyun 4 TL.+K.D.V., 6’lı 1,5 litre suyun 4.50 TL.+K.D.V., 4’lü 5 litre suyun 6 TL.+K.D.V. ve Damacana suyun ise 2.50 TL.+K.D.V. fiyat ile satılması AKP grubunun 5, MHP grubunun 1 ret oyuna karşılık oy çokluğu ile kabul edildi.

Eylül ayı meclis toplantısı dilek ve önerilerin dinlenmesinin ardından son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500