Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT’TAN ZABITA PERSONELİNE ZİYARET…

BAŞKAN TOKAT’TAN ZABITA PERSONELİNE ZİYARET…
Bu içerik 600 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Zabıta Haftası nedeniyle Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan Zabıta personeli ile bir araya geldi…

Milas Belediyesi Başkan Yardımcıları Faik Karagöz, Zeynep Çınar ve Meclis Üyeleri ile birlikte ziyaret eden Belediye Başkanı Muhammet Tokat Zabıta personele çeşitli ikramlarda bulundu.

7 gün 24 saat çalışan Zabıta Teşkilatı vatandaşların sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu belirten Başkan Tokat; “Yaptığınız görev zor ve belediyenin topluma karşı yüzü olan bir görev. Bu anlamda içinde birçok unsuru barındıran belediyenin önelmiş bir birimisiniz. Hata, kaza ve olumsuzluk yaşanmadan bu görevinizi yürütmenizi diliyorum. Hem toplumu hem de belediyeyi doğrudan ilgilendiren bir pencereniz var. Bu anlamda toplum ve belediye tarafından olaylara bakmak gibi bir durumla karşı karşıyasınız. Ufak tefek aksaklık ve eksiklerimiz dışında görevinizi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindesiniz. Eskilerden farklı olarak artık köyler ve beldeler de bize bağlı olduğu için görev alanınız çok geniş. Sürekli değişen günden ve mevzuat gereği de yoğunluğunuz fazla. Bu sebepten dolayı gayretleriniz için teşekkür ediyorum. Her zaman daha iyisini yapmak ve olumlu bir yapı oluşturmak yükümlülüğü ile karşı karşıyayız. Daha gayretli ve kararlı şekilde mevzuatın bize verdiği görevleri yerine getirme gayretimizi sürdürmemiz gerekiyor. Bu duygular içerisinde hem işinizde hem de hayatınızda sağlık huzur ve mutluluk diliyor, Zabıta Haftanızı kutluyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500