Advert
Advert
Advert

KYK MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…

KYK MÜDÜRÜ’NDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 860 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas’ta yapımı tamamlanan ve bu yıl içerisinde öğrenci alımlarına başlanacak Kredi ve Yurtlar Kurumu Milas Müdürü Serkan Acarsoy, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a nezaket ziyaretinde bulundu…

Başkanlık makam odasında gerçekleşen ziyarette Acarsoy, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat, Yurt Müdürü Acarsoy’a, imkanlar dahilinde her zaman yardıma hazır olduklarını belirtti.

Yurt hakkında Başkan Tokat’a bilgiler aktaran Kredi ve Yurtlar Kurumu Milas Müdürü Serkan Acarsoy bu yıl öğrenci alımına başlayacaklarını belirterek; “504 öğrencinin misafir olacağı yurtta mobilya ve temizlik çalışmalarında sona gelindi. Son hazırlıkları yapılan yurt kız ve erkek yurdu olmak üzere 2 bloktan oluşuyor. Yurda ait kantin, yemekhane gibi yerler bulunuyor. 3’er kişilik odada buzdolabı, çalışma masası, elbise dolabı mevcut. Sınırsız ücretsiz internet hizmetinin yansıra öğrencilere sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri hizmete sunuluyor. Yurtta ayrıca futbol ve basketbol sahası bulunuyor. Toplam 504 öğrenciden 252 tanesi kız, 252 tanesi de erkek öğrenci KYK için başvuruda bulunabilecek. İlk defa gelecek öğrenciler tercihleri sırasında, ikinci sınıflar ise “ara sınıflar” bölümünde yurda başvuruda bulunabilecek. Yurtlara başvurular 3 Eylül’de başlayacak. Ailesi ile aynı ilçede yaşayan öğrenciler belirtilen şartları taşımaması halinde yurda başvuruda bulunamayacak” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500