Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ...

YENİ MİLASSPOR BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ...
Bu içerik 834 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 Spor sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde ilçemizi temsil edecek olan Yeni Milasspor Kulübü Futbol Takımı'nın futbolcuları, Yeni Milasspor Yönetimi tarafından düzenlenen bir yemekte Milas basın mensuplarına tanıtıldılar.

3 Eylül Pazartesi günü Milas Arena Sahası’nda sezonun ilk antrenmanına çıkan Yeni Milasspor futbol takımı, teknik sorumlu Cenk Atasoy ve yardımcı antrenör Önder Becek nezaretinde çalıştılar.

Sezonu Süper Amatör Küme Ligi şampiyonluğu ve BAL Ligi hedefi ile açan Yeni  Milasspor futbol Takımı düzenlenen yemekte basın mensuplarına tek tek tanıtıldı.

3 Eylül Pazartesi günü Milas Esinti Resturant'ta gerçekleşen yemeğin ev sahipliğini Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık yaptı. Yeni Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri ile Yeni Milasspor Futbol Takımı Teknik Sorumluları Cenk Atasoy, Önder Becek ve basın mensuplarının yer aldığı gecede özel bir doğum günü kutlaması da yaşandı.

Takımın genel kaptanlığı görevini üstlenen yönetim kurulu üyesi Savaş Küç ile yeni transfer futbolcu Bedrican Doğanay’ın doğum günleri sürpriz bir şekilde kutlandı.

Basın mensuplarına ve futbolculara hitaben yaptığı konuşmada kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık yeni sezonun hayırlı uğurlu bir şekilde geçmesini dileyerek; “Milas’ın yüzünü güldürecek sonuçları ligde alıp şampiyonluk ve BAL Ligi özlemimizi hep birlikte sona erdireceğiz” dedi.

Basın mensupları adına futbolculara hitaben konuşan Haber Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar’da yaptığı konuşmada Yeni Milasspor Kulübü’ne yeni sezonda başarılar dileyerek; “Milas’ın Basın Mensupları olarak ilçemizin güzide spor kulübü Yeni Milasspor’u ve diğer tüm spor kulüplerini izlemek ve haberlerini yapma ve birlikte mücadele etme yarışında sizlerin yanındayız” dedi.

Yapılan konuşmalar sonrasında yeni sezonla ilgili basın mensuplarının sordukları sorular, Yeni Milasspor Kulüp Yönetimi ve Takımın Teknik Sorumluları tarafından cevaplandırılarak gece sonlandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500