Advert
Advert
Advert

BAŞKAN TOKAT ZABITA HAFTASINI KUTLADI...

BAŞKAN TOKAT ZABITA HAFTASINI KUTLADI...
Bu içerik 387 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl Eylül ayının ilk haftası olarak kutlanan Zabıta Haftası'nın 192. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanı Tokat, "7 gün 24 saat çalışan Zabıta Teşkilatı vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir" dedi.

Zabıta Teşkilat'nın onurlu geçmişe sahip olduğunu vurgulayarak insan yaşamının söz konusu olduğu her yerde zabıtanın görev ve sorumlulukları olduğunu vurgulayan Başkan Tokat, zabıta mesleğinin ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesi olduğunun altını çizerek mesajının devamında şu ifadelere yer verdi; "Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir.

Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Milas Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde ifa eden tüm Zabıta Teşkilatlarının Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum."

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Muhendis efendi     0000-00-00 ÇOK SAYIN başkan işsizler haftasini kutlasa iyidi. İlçemizdeki zabitalar ne yapiyorlar şöyle kisa bir gözlemimi anlatayim salı günü ellerine siyah sunni deri el çantalarini aliyorlar pazarda avare avare dolaşıyorlar. Heybelerini doldururuyorlar. Bir sonraki salı pazarinda gorusmek uzere diyorlar ve 1 hafta yok oluyorlar(!). Haa bu arada sokakta karsilastiginiz siradan bir insan bir sonraki sefer karsiniza zabita olarak cikmis. Burasi milas bilginin ve kulturun degil cehaletin ustun geldigi sehir