Advert
Advert
Advert

DAMACANA VE PET SU FİYATLARI GÜNCELLENİYOR…

DAMACANA VE PET SU FİYATLARI GÜNCELLENİYOR…
Bu içerik 2974 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Eylül ayı olağan meclis toplantısı 7 Eylül 2018 Cuma saat 10’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek… Toplantıda Damacana ve pet su satış birim fiyatları da belirlenecek…

Milas Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda 4 ana gündem maddesi görüşülüp karara bağlanırken, ilçemiz Labranda suyu damacana ve pet su satış birim fiyat tarifelerinin kur artışı nedeni ile tekrar belirlenmesi de gündeme getirilecek.

Milas Belediyesi Eylül Ayı Meclis Gündemi şöyle;

1- Açılış ve yoklama,

2- Bedri Ataş’ın; mülkiyeti belediyeye ait İlçemiz İsmetpaşa Mahallesi 260 Ada 923 parsel nolu arsa vasıflı taşınmazı 7143 sayılı Kanunun 16. maddesi gereğince 06/06/2018 tarih 30443 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Yapı Kayıt Belgesi verilmesine ilişkin usul ve esasların 7. maddesinin 4. fıkrasına istinaden satın alma talebinin görüşülmesi,

3- Damacana ve pet su satış birim fiyat tarifelerinin kur artışı nedeni ile tekrar belirlenmesi talebinin görüşülmesi, (İşletme ve İştirakler Müdürlüğü)

4- İmar Komisyon Raporunun görüşülmesi. (Fabay Tur. Yat. İnş. İm .A.Ş.’nin İlçemiz Boğaziçi Mahallesi’nde Turkuaz Sitesi güneybatısında kalan ve imar planında park alanı olarak belirlenen alanda site sakinleri tarafından kullanılmak üzere kamuya açık bila bedelle 4465m2 lik park düzenlemesi yapma talebi ile ilgili İmar Komisyon Raporu’nun görüşülmesi)

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500