Advert
Advert
Advert

GÜLLÜK’TE ‘ATATÜRK SERGİSİ’ AÇILDI…

GÜLLÜK’TE ‘ATATÜRK SERGİSİ’ AÇILDI…
Bu içerik 592 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Belediyesi ve Milas Kent Konseyi tarafından organize edilen ‘Kurtuluştan Cumhuriyete Atatürk ve Kuvayi Milliye’ adlı fotoğraf sergisi açılışı Güllük Mahallesi’nde gerçekleştirildi…

Güllük Mahallesi, Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen sergi açılışına Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar, Faik Karagöz ve Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük ve vatandaşlar katıldı.

Bilgi ve Ali Şahinoğlu çifti tarafından hazırlanan ‘Kurtuluştan Cumhuriyete Atatürk ve Kuvayi Milliye’ adlı fotoğraf sergisi açılışı öncesi kısa bir açıklama yapan Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük, serginin 29 Ekim tarihinde daha kapsamlı bir şekilde Milas’ta açılacağını belirterek, sergide emeği geçen Bilgi ve Ali Şahinoğlu çiftine, Milas Belediyesi’ne ve katılanlara teşekkür etti.

Günlük’ün ardından sergi hakkında açıklamada bulunan D. Ali Şahinoğlu ise, “Onurumuzla yaşadığımız bu toprakları çabalarına borçlu olduğumuz başta Ulu Önder Atatürk, silah arkadaşları ve Kuvayi Milliyecileri anlatmak bu topraklar üzerinde yaşayan her aydının görevidir. Sergi onlara duyulan saygıdır, minnettir, vefadır. Serginin Güllük’te açılması için girişimde bulunan Milas Kent Konseyi’ne ve serginin açılması için değerli yardımlarını esirgemeyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların arından serginin açılış kurdelesi kesilerek, yer alan resimler katılımcıların beğenisine sunuldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500