Advert
Advert
Advert

ŞANLI ZAFERİMİZİN 96’INCI YILDÖNÜMÜ KUTLANDI…

ŞANLI ZAFERİMİZİN 96’INCI YILDÖNÜMÜ KUTLANDI…
Bu içerik 866 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Mazisi şan, şeref ve zaferlerle dolu Türk Silahlı Kuvvetleri’nin; cesaret ve kahramanlığının destanlaştığı, vatanın savunulması ve milletin bağımsızlığı uğrundaki azim ve kararlığının en önemli göstergelerinden birisi olan 30 Ağustos Zaferimizin 96’ıncı yıldönümünü, tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de törenlerle kutlandı…

Atatürk Anıtı önünde sabah saat 09’da çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunmasıyla başlayan tören, ardından Kaymakamlık makamında tebriklerin kabulü ile devam etti.

Etkinliğe, CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar ve Faik Karagöz, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe, Garnizon Komutanı Hava Sistem Albay Cenk Erataç, Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, gazilerimiz, Kamu, Kurum ve Kuruluşları ile STK temsilcileri katıldı.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Garnizon Komutanı Hava Sistem Albay Cenk Erataç törene katılanların bayramını kutlamasının ardından, etkinlikte lise öğrencileri tarafından şiirler okundu.

Günün anlam ve önemini belirten konuşma, Milas Garnizon Komutanı Hava Sistem Albay Cenk Erataç tarafından yapıldı. Albay Erataç’ın yaptığı konuşmanın ardından program, tören geçidi ile sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500