Advert
Advert
Advert

BAŞSAVCI EFE İLÇEMİZDE GÖREVİNE BAŞLADI…

BAŞSAVCI EFE İLÇEMİZDE GÖREVİNE BAŞLADI…
Bu içerik 1036 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesi’nin 2018 Yılı Ana Kararnameleriyle, Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcılığından, Milas Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Başsavcı Adem Efe, ilçemizdeki görevine başladı… Başsavcı Efe’yi ilk olarak ilçemizde görev yapan basın mensupları ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını dilediler…

Milas Adliyesi’ndeki makamda gerçekleştirilen ziyarette Cumhuriyet Başsavcısı Adem Efe, ilçemizde görev yapan basın mensuplarıyla tek tek tanışarak, Muğla genelindeki haber yoğunluğu hakkında bilgiler aldı. Yapılan bilgilendirmenin ardından basın mensupları da görevine başlayan Başsavcı Efe’ye yeni görev yerinin hayırlı, uğurlu olması dileklerini sundular.

Daha önceki görev yerinde basın mensuplarıyla iyi şekilde çalıştıklarını, sağlıklı haber yapmaları konusunda da elinden geleni yaptığını ifade eden Başsavcı Efe, basın mensuplarının önemine değinerek, ilçemiz adına da elinden geleni yapacağını belirtti.

Milas için bütün çabayı göstereceğiz…

Milas’ta göreve başlamadan önce ilçemizi yakından tanımak adına araştırmalar yaptığını belirten Başsavcı Adem Efe, göreve başladıktan sonra da gerekli araştırmaları yaptığını ve daha iyi bir Milas için elinden gelen bütün çabayı göstereceğini belirtti.

Ankara Hukuk Fakültesi mezunu olan ve 2011 yılında görev hayatına başlayan Başsavcı Adem Efe, Tarsus doğumlu, evli ve 1 çocuk babası.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Titizce     0000-00-00 Milas Milas olalı böyle bir başsavcı görmemiştir!