Advert
Advert
Advert

HAFTAYA SAHAYA İNİYORLAR…

HAFTAYA SAHAYA İNİYORLAR…
Bu içerik 627 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizi 2018-2019 Futbol Sezonu’nda Muğla Süper Amatör Küme’de temsil edecek olan takımlardan Yeni Milasspor ve Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor yeni transferleri ile yeni sezonun ilk antrenmanı için Eylül ayının ilk haftasında sahaya iniyorlar…

2 Sezon üst üste Süper Amatör Küme’de Şampiyon olan Yeni Milasspor yeni teknik sorumlusu Cenk Atasoy yönetiminde bu yıl yine şampiyonluk ve BAL LİGİ için mücadele edecek. Yeni futbolcuları ile sezon öncesi ilk antrenmanını 3 Eylülde yapacak olan Yeni Milasspor da antrenman yapacağı saha henüz netleşmedi.

Beçin Gençlikspor da teknik sorumlu Alim Deligöz nezaretinde yeni sezon antrenmanı için Eylül ayının ilk haftasında sahaya iniyor.

Antrenman sahası sıkıntısı yaşanıyor…

2018-2019 sezonunda Muğla Futbol Liglerinde ilçemizi temsil edecek futbol takımları Milas Şehir Stadyumu’nun zeminin suni cim olarak değiştirilmesi çalışmaları nedeniyle antrenman yapacak saha bulamama sıkıntıları yaşıyorlar. Kasım ayı sonuna kadar sürecek bakım, tadilat ve suni cim yenileme çalışmaları nedeniyle Şehir Stadyumu’ndan yararlanamayacak olan ilçemiz futbol takımları kendilerine yeni antrenman sahaları bulma arayışına girdiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500