Advert
Advert
Advert

MİLAS AK PARTİ’DE BAYRAM KUTLAMASI…

MİLAS AK PARTİ’DE BAYRAM KUTLAMASI…
Bu içerik 1854 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı, Kurban Bayramı nedeniyle Sanayi Kavşağı’nda yer alan yeni taşındıkları İlçe Başkanlığı binasında bir bayramlaşma programı düzenledi…

AK Parti Milas İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen programa, Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Milletvekili Aday Adayı Op. Dr. Hüseyin Zafer Alkaya, Muğla İl Başkanı Kadem Mete, İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Cemile Özdemir, Gençlik Kolları Başkanı Kadir Bingöl, çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

Programda ilk konuşmayı yapan AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, Kurban Bayramı’nın tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını temenni ederek, herkesin bayramını kutladığını belirtti. Katılımın oldukça yüksek olduğunu belirten Acar, bu katılım ve gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, bu birlik ve beraberliğin artarak devam edeceğini sözlerine ekledi. Göreve geldiğinden bu yana büyük bir azimle ve yoğunlukla çalışmalarının devam ettiğini belirten Acar, bu çalışmaların partililerin de desteğiyle daha büyük bir şekilde devam edeceğini, birlik beraberlik çerçevesinde hedeflenen başarılara ulaşılacağını ifade etti.

Birlik ve beraberlik mutlu ediyor…

Acar’ın ardından söz alan İl Başkanı Kadem Mete, Bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en üst düzeyde yaşandığı günler olduğunu belirterek tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını kutladığını belirtti. Parti binasında gerçekleşen bayramlaşmanın oldukça kalabalık bir ortamda gerçekleşmesinin kendisini mutlu ettiğini belirten Mete, bu birlik ve beraberliğin yeni hedefler doğrultusunda partiye güç verdiğini, gelecek hedeflere emin adımlarla yürürken, arkamızda güçlü bir desteğin ve dayanışmanın olduğunu bir kez daha görmenin kendilerine büyük bir umut ve çalışma azmi verdiğini belirtti.

Sağlıklı ve Huzurlu bir bayram olsun…

Programda son sözü alan AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Gökcan, bayramlaşmaya katılan herkesi selamlayarak, tüm islam aleminin bayramını kutladı. Bayramın herkes tarafından sağlık, mutluluk ve huzur içinde kutlanmasını temenni etti. Milletvekili seçildikten sonra yoğun bir çalışma temposu içine girdiğini belirten Gökcan, bu çalışmaların belirlenen yeni hedefler doğrultusunda devam edeceğini belirterek, partilililerinin de aynı çalışma ve azmi göstereceğinden emin olduğunu ve hep birlikte yeni zaferlere ulaşmak temel hedeflerinin olduğunu sözlerine ekledi. Muğla ilinde en fazla köy sayısına sahip olan ilçenin Milas olduğunu ifade eden Gökcan, buradaki bütün vatandaşlara ulaşılması ve sorunlarının dinlenmesi gerektiğini belirterek, bölgedeki eksikliklerin de hızla çözüme kavuşturulacağını ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından katılımcılar ve partililer birbirleriyle bayramlaşırken, etkinlik günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500