escort izmir

Advert
Advert

BAŞKAN ATICI’DAN BAYRAM KUTLAMASI…

BAŞKAN ATICI’DAN BAYRAM KUTLAMASI…
Bu içerik 1410 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, “Birliğimizin, beraberliğimizin, bütünlüğümüzün simgesi olan bayram günleri, sadece ülkemize değil, tüm İslam alemine huzurun geldiği günler olsun” diyerek Kurban Bayramı’nı kutladı…

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda “Birliğimizin, beraberliğimizin, bütünlüğümüzün simgesi olan bayram günleri sadece ülkemize değil, tüm İslam alemine huzurun geldiği günler olsun” dedi.

Bayramları, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygıyı perçinleyen, barışlara, kardeşçe kucaklaşmalara vesile olan günler olarak niteleyen Başkan Atıcı, kutlama mesajında şunları kaydetti: “Milletimizin birlik ve beraberliği, kardeşlik ve dayanışma ruhu bayram günlerinde daha da gelişir ve pekişir. Bu anlamda sosyal dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı Kurban Bayramı, aziz milletimizin inanç köklerinin ne kadar sağlam olduğunun da bir nevi ispatı gibidir. Bu duygu ve düşüncelerle; sevgi dolu, huzur ve mutluluk içinde nice bayramlar geçirmek dileğiyle halkımızın ve çiftçilerimizin bayramını en kalbi duygularla kutlarım.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500