escort izmir

Advert
Advert

ALBAN; “BAYRAM ADALET VE BARIŞ GETİRSİN”

ALBAN; “BAYRAM ADALET VE BARIŞ GETİRSİN”
Bu içerik 1593 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, bayramın gözyaşının ve acının sürdüğü dünyada barışa, insan haklarına, huzura katkı sağlamasının en büyük temennisi olduğunu belirtti… Alban, “dünyada kan, gözyaşı, acı, şiddet ve nefretin son bulması ve bayramların artık gerçek anlamda mutlu ve huzurlu günleri getirmesi en büyük arzumuzdur” dedi…

Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak, vatandaşların bayramını kutladı. Ülkenin içinde bulunduğu tüm sorunlarına karşı, bayramlarda gösterilen birlik ve dayanışma ruhu ile aşılmayacak hiçbir sorunun olmayacağı düşüncesinde olduğunu ifade eden CHP’li Alban, hukukun, adaletin, eşitliğin ve tam demokrasi ilkesinin tüm kurumlara tesis edilerek sorunların çözüme kavuşacağını vurguladı.

Alban mesajında şunları kaydetti:

“Gelecek nesillerin daha huzurlu bayramlar yaşaması için, mahkemelerden eğitim sistemine, gelir dağılımından liyakat sistemine kadar, her alanda adaleti üstün kılmak zorundayız. Bugün ne yazık ki, tam olarak bunun sağlandığını söyleyemeyiz. Fakat bayramın getirdiği iyimserlikle, ülkemizde her alandaki sorunlarımızın kardeşlik duygularıyla, birlik ve beraberlik içinde çözüme kavuşacağına inanıyoruz. Bu duygu ve bu düşüncelerle, insanların birbirlerini kırmadığı, küskünlerin barışıp kucaklaştığını; dünyada ve ülkemizde hukukun ve demokrasinin egemen olmasını umut ediyor, başta Muğlalı hemşerilerim olmak üzere tüm ülkemizin Kurban Bayramını içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500