Advert
Advert
Advert

SPORCULAR VE YÖNETİM BULUŞTU...

SPORCULAR VE YÖNETİM BULUŞTU...
Bu içerik 783 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizin güzide spor kulüplerinden biri olan Milas Gençlikspor, 2018-2019 Spor sezonu önce ilk toplantısını Milas Latmos Cafe Restaurant’ta yaptı.

Futbolcu, teknik heyet ve yönetim ekibinin tanışma toplantısında bir konuşma yapan Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal “yeni sezonda mücadele edeceğimiz Muğla Birinci Amatör Küme Ligi’nde hepinize başarılar diliyorum”dedi.

Başkan Köksal; “Geçtiğimiz sezon yer aldığımız Muğla İkinci Amatör Ligi’nde yaşanılan sezon sonu şampiyonluğu sonrasında kulüp olarak büyük bir mutluluk duyduk. İkinci Amatör Kümede Milas’ı başarıyla temsil ettik. Milaslı futbolseverlerin de oynadığımız oyunla sevgisini ve beğenisini kazandık. Başarımızın bedelini de şampiyon olarak elde ettik. Yeni sezonda yeni bir lig de yine Milas adına mücadele edeceğiz, yer alacağımız ligde siz sporcularımızın bizleri kulübümüzü ve Milas’ı hem oyununuzla hem de kişiliklerinizle yine başarıyla temsil edeceğinize olan inancımız ve güvenimiz tamdır. Aramıza yeni katılan sporcu ve yönetici arkadaşlarıma da bu vesile ile hoş geldiniz diyorum. Umut ediyorum ki yeni sezonda hedefimiz olan şampiyonluğa hep birlikte ulaşır ve Süper Amatör Küme Ligi’ne yükselme başarısı gösteririz.” açıklamasında bulunarak kulüp yönetime yeni katılan isimleri sporcularla tanıştırdı.

Milas Gençlikspor Kulübü Futbol Takımı Antrenörü Ali Akın Çilek’te yaptığı konuşmada geçen sene olduğu gibi yeni sezonda da hedeflerin Milas Gençlikspor’u ve Milas’ı katılacakları liglerde en iyi şekilde temsil etmek olduğunu vurgulayarak , hep birlikte çok güzel bir lig mücadelesi içinde olacaklarını belirterek tüm takıma başarı dileklerinde bulundu.

14 Ağustos Salı günü yapılan Milas Gençlikspor sporcu teknik heyet ve yönetim tanışma toplantısında takımın sporcuları ve yönetime yeni katılanlar da kendilerini tanıttılar. Toplantı daha sonra futbolcuların imza töreni ile devam etti.

Kulüp forması ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren futbolcular ortak olarak yaptıkları açıklamada “yeni sezonda Milas Gençlikspor formasını giyecek olmalarından dolayı mutlu olduklarını belirterek hedeflerinin Süper Amatör Küme Ligi olduğunu belirttiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500