Advert
Advert
Advert

MİLASSPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI…

MİLASSPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI…
Bu içerik 615 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nin namağlup şampiyonu Yeni Milasspor şampiyonluk kupasının sevincini düzenlenen bir akşam yemeğinde yaşadı…

Havuzbaşı Restuarant’ta 13 Ağustos 2018 Pazartesi günü gerçekleşen şampiyonluk yemeğine ilgi büyük oldu. Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık ve  yönetim kurulu üyelerinin çabaları sonucunda düzenlenen geceye Milas Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcısı Faik Karagöz, Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, Muğla Gazeteciler Cemiyet Başkanı ve Muğla Spor Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akbulut, 2 yıl üst üste Yeni Milasspor Kulübü’ne şampiyonluk sevinci yaşatan eski kulüp Başkanı Hasan Özmen ve yönetim kurulu üyeleri, Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut ve bazı yönetim kuru üyeleri, Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin  Köksal ve yönetim kurulu üyeleri,  Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Milas Birlik Kooperatif Başkanı Hasan Akyol, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Celal Devrim, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nihat Appak ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Milasspor Kulübü Amigosu Şeker lakaplı  İbrahim Alır ve Muğla 48 Muğla Spor Taraftarları, Bodrumspor ASİ Tayfa  Taraftarları ile çok sayıda Yeni Milasspor taraftarları katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, birlikte çalıştığı yeni yönetim kurulu üyelerini sahneye davet ederek, geceye katılan davetlilere tanıştırdı.

Başkan Karabıyık; “Yeni görev başlayan bir yönetim olarak bizlerin ve kulübümüzün ortak tek bir hedefi vardır. Bu hedefte BAL Ligi’dir. Bizler bu yıl bu mutlu hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz. Milas’ın da inanmasını istiyoruz. Bu takım önce ligde şampiyon olacak sonrasında da BAL Ligi’ne yükselecektir. Bu anlamda bugüne kadar kulübümüze destek veren herkese teşekkür ediyoruz” diyerek sözü Milas Belediye Başkanı aynı zamanda Kulübün Onursal Başkanı olan Muhammet Tokat’a verdi.

Hep Birlikte Şampiyonluğa ve BAL Ligi’ne…

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ise; “Bu akşam çok güzel bir organizasyonda bizleri bir araya toplayan kulüp başkanımız ve yöneticilerine yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni göreve başlayan bu ekibe görevinde başarılar diliyorum. Her zaman kulübümüzün yanında olduk ve olmaya da devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Yeni Milasspor, Milas’ın en önemli markası, Muğla spor camiasının çok önemli bir parçasıdır. Kulübümüzün uzun bir dönemden bu yana Süper Amatör Küme Ligi’nde gerçekten lige adını yazdırmış ve son üç dönem hep şampiyonluğun tek adayı olmuştur. Son dönemlerde elde edilen 2 namağlup şampiyonlukla adını bir kez daha duyurmuştur. Amaç bir üst lige çıkmaktır. Umuyorum ki bu yıl yeni oluşan oyuncu kadrosu, teknik yönetim ve yönetici kadrosu ile bunu başarabileceğiz. Başarmamız da gerekiyor. Milasspor’un yeri asla amatör kümeler değildir. Geçmişten bu yana elde edilen başarılarda emeği geçenleri, destek olanları bir kez daha kutluyor ve hepsine teşekkür ediyorum.

Sadece Milas Belediyesi’nin, kulüp yönetimin çabaları ve destekleri ile destekleri sınırlı tutmamalıyız. Milas halkı, esnaflarımız, iş adamaları, taraftarlarımız, basınımız kısaca hepimiz bu kulübe destek olmalıyız. Bu duygularla kulübümüzün bu güzel etkinliğine katılarak bizleri onurlandırdığınız için hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum ve yeni sezonda kulübümüz başarılar diliyorum” dedi.

Kupa Ellerde Yükseldi…

2016-2017 ve 2017-2018 Muğla Süper Amatör Küme Ligi şampiyonu Yeni Milasspor, geçen sezon kazandığı şampiyonluk kupası için düzenlenen gecede Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, geçen sene kulübün başkanlığını yapan Hasan Özmen’i sahneye davet etti.

Kısa bir konuşma yapan Özmen önce şampiyonlukta pay sahibi olan kulüp yöneticilerini, takımın kaptanlarını, futbolcuların fizyoterepistini, Taraflarlar Derneği Başkanını, Kulübün Amigosunu ve takımın haberlerini yaparak kamuoyu ile buluşmasını sağlayan basın mensuplarını sahneye davet ederek, “başarıda ortak pay hepimizindir” dedi.

Yeni Milasspor’un, Milas’ın spor kulübü olduğunu bir kez daha vurgulayan Başkan Özmen; “birlikte hareket edersek şampiyonlukla birlikte Bal ligine bu yıl mutlak çıkarız” dedi.

“Yeni yönettim ekibine ve Başkan Ahmet Karabıyık’a desteğimiz devam edecektir” diyen Hasan Özmen, Kulübün Onursal Başkanı olan Muhammet Tokat’a da verdiği destekler için teşekkür ettiğini söyledi.

Yapılan bu konuşmalar sonrasında Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık geçen sene kazanılan şampiyonluk kupasını Hasan Özmen’e takdim etti.

Başkan Özmen’de Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve tüm sahnedeki konuklarla birlikte şampiyonluk kupasını kaldırarak mutluluklarını geceye katılan konuklarla paylaştılar.

Tolga Çandar ve Yasemin Çandır’la Gece Renklendi…

Gecede ilk sahneyi eski Muğla Milletvekili ve Milaslı sanatçı Tolga Çandar aldı ve birbirinden güzel şarkılarını, türkülerini geceye katılan konuklar ve Yeni Milassporlular için söyledi. Daha sonra ise Yasemin Çandır sahneye gelerek geceye katılanları şarkıları ile coşturdu.

Şampiyonluk Yemeğinde Taraftar Dayanışması…

2017-2018 Muğla Süper Amatör Küme Ligi şampiyonu Yeni Milasspor’un şampiyonluk gecesinde, Yeni Milasspor taraftarlarının yanı sıra Muğla 48 Muğlaspor taraftarları ile Bodrum Asi Tayfa taraftarları yan yana birlikte aynı masalarda oturarak, Yeni Milasspor’a destek oldular.

Milaslılar Kulüplerine Sahip Çıktı…

Şampiyonluk gecesinde yapılan konuşmalar ve kupa töreni sonrasında geceye katılan konuklar, işadamları, Milaslı esnaflar yaptıkları bağışlarla Yeni Milasspor Kulübü’ne destek olmaya çalıştılar.

Gece hediye Çekilişi İle Tamamlandı…

Yeni Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’ın yönetiminde yeni sezonda yine hedeflerini önce şampiyonluk sonrasında BAL Ligi olarak vurgulayan Yeni Milasspor Yönetimi tarafından düzenlenen gecede, Tolga Çandar ve Yasemin Çandır konserleri sonrasında, kulübe destek amaçlı numaralı çikolatalar satışa sunuldu ve gece hediye çekilişleri ile gece sürdü.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500