Advert
Advert
Advert

MARADONA FUAT’IN EN MUTLU GÜNÜ…

MARADONA FUAT’IN EN MUTLU GÜNÜ…
Bu içerik 3169 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas sporunun tanınmış simalarından futbol oynadığı dönemlerde Maradona lakabı ile tanınan Yeni Milasspor’un eski futbolcusu, Milas Masterler futbol takımın yeni futbolcusu Fuat Turan, oğlu Fazıl Recep’i evlendirdi.

10 Ağustos 2018 Cuma gecesi evinin önünde verdiği yemekle konuklarını ağırlayan Fuat Turan yemeğe gelen konuklarıyla da tek tek ilgilendi.

Futbola Milas Esnafspor’da başlayan, Yeni Milasspor’da profesyonel olarak forma giyen ve amatöre döndükten sonra Bodrumspor’da futbol oynayan ve futbolu Yeni Milasspor’da bırakan, Milas sporunun sevilen ismi Fuat Turan’ın oğlu Fazıl Recep Turan’ın düğün merasimi 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü Milas Özilkem Kır Düğün Bahçesi’nde gerçekleştirdi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın nikâhlarlını kıydığı düğün törenin en mutlu çifti Sezen ve Fazıl Turan’ın özel ve anlamlı gecelerinde çiftin ve ailelerinin yakın dostları, arkadaşları ve akrabaları ile Milas sporunun tanınmış isimleri geceye katılarak, Turan ve Uçar ailelerinin mutlu saatlerine ortak oldular.

Milasspor Masterlerı Tam Kadro Gecede Yer Aldılar…

Geçtiğimiz sene kurulan ve ilk senelerinde Ege Bölgesi Masterlar Ligi’nde ligi üçüncü sırada tamamlayarak, Antalya Masterler Futbol Şampiyonası’nda oynama hakkını kazanan ve Antalya’da çeyrek finale yükselen futbol takımının kadrosunda yer alan Maradona Fuat Turan’ın takım arkadaşları düğün törenine katılarak, Maradona Fuat’a destek oldular.

Radyo Gözlem, Gazete Güney Ege, Ajans Gözlem ve habermilas.com haber portalı olarak Maradona Fuat Turan’ı, genç çiftimiz Fazlı Recep ve Sezen Turan ile çiftin ailelerini kutluyor, Fazlı ve Sezen’e ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500