Advert
Advert
Advert

BAŞARILI BİR SPORCU ANTRENÖR VE HAKEM...

BAŞARILI BİR SPORCU ANTRENÖR VE HAKEM...
Bu içerik 674 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlimiz Voleybol hakemlerinden biri olan Filiz Kın,voleybol sporuna farklı alanlarda hizmet etmeyi sürdürüyor.

Yatağan doğumlu voleybol hakemimiz Filiz Kın uzun yıllar çeşitli spor kulüplerinde voleybol oynadı. Voleybol hakemliğinin dışında voleybol antrenörü olarak da voleybol sporuna yeni yetenekler ve yeni yüzler kazandırmak için çalışmalarına devam eden Filiz Kın Yatağan Veteranlar Voleybol Takımı ile bu yıl Muğla Kadınlar Voleybol Turnuvasında sporculuk yıllarındaki başarılı performansını sahaya katarak kendisinden yaşça küçük voleybol sporculara olumlu ve güzel örnek oluyor.

Bu yıl Muğla’da ilk kez düzenlenen Vetaranlar Voleybol Turnuvasında Yatağan Koray Özcan Vetaran Kadın Takımı ile Muğla’yı temsil eden Filiz Kın takım kaptanı olarak turnuvada başarılı bir performans gösterdi.

Muğla Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin de aktif bir üyesi olan Filiz Kın voleybol sporuna uzun yıllar hem hakem hem antrenör hem de sporcu olarak hizmet etmeyi voleybolu çok sevmesine bağladığını belirterek 2018-2019 Voleybol sezonunda Muğla adına mücadele edecek tüm spor kulüplerine başarılar dilediğini söyledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500