Advert
Advert

ÖRNEK OLMASI GEREKEN BİR DAVRANIŞ...

ÖRNEK OLMASI GEREKEN BİR DAVRANIŞ...
Bu içerik 1241 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Marmaris Belediyesi ve sivil toplum kuruluşları tarafından yapılan ‘akıllı mama istasyonları’, bütün şehirlerde uygulanması gereken bir davranış olarak dikkatleri üzerine çekiyor…

Marmaris Belediyesi ve sivil toplum kuruluşları tarafından Marmaris’in farklı bölgelerine yerleştirilen ‘akıllı mama istasyonları’ sokakların sevimli sakinleri olan kedilerin yemek ve su ihtiyaçlarını güvenli ve çevreye rahatsızlık vermeden sağlayabiliyor.

Hayvanseverler, sokak hayvanlarının bu sıcak yaz günlerinde su ve mama ihtiyacını karşılayan ‘akıllı mama istasyonları’nın ilçemizde de birkaç noktaya kurulması gerektiğini ifade ettiler. Daha önce Çarşı Grubu tarafından ilçemizin bazı noktalarına sokak hayvanları için suluklar yerleştirilmiş ancak kendini bilmez kişi ya da kişiler tarafından bu suluklar tahrip edilmişti. Marmaris’te örneği verilen bu ‘akıllı mama istasyonları’nın daha sağlıklı olacağını düşünen hayvanseverler Milas Belediyesi’nin sevimli dostlarımız için bir an önce harekete geçmesini ve sivil toplum kuruluşlarının da bu prejeye destek olmasını istediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nevzat Çağlar Tüfekçi     2018-08-10 Güzel bir uygulama. Düşünen ve gerçekleştirenleri kutlarım.