escort izmir

Advert
Advert

MİLAS’TA AK PARTİ’YE İLGİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR…

MİLAS’TA AK PARTİ’YE İLGİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR…
Bu içerik 5771 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

24 Haziran seçimlerinden bugüne kadar AK Parti Milas İlçe Teşkilatına 300 yeni üye kayıt yaptırdı. AK Parti İlçe Başkanı Acar, “Milaslı hemşerilerimin her geçen gün partimize olan ilgisi çığ gibi büyüyor. Bundan son derece memnunuz. 2019’da hiçbir hizmet üretmeden demagoji siyaseti yapan belediyeyi şoka uğratacağız” dedi.

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı talimatlar doğrultusunda 24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimlerinde olduğu gibi, 2019’da gerçekleştirilecek yerel seçimler için de çalışma startını verdi.

Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, İl Başkanı Kadem Mete’yle birlikte koordineli olarak Milas genelinde yapılan çalışmalar şimdiden 2019 yerel seçimlerini kazanmaya yönelik yürütülüyor.

24 Haziran genel seçimlerinden AK Parti’nin büyük bir zaferle ayrılması, ana muhalefet partisine inananların umudunu her geçen gün yitirmesi, Milas Belediyesinin başarısızlığı gibi nedenlerle, Milas’ta AK Parti’ye ilgi her geçen gün büyüyerek artıyor. Seçimlerin tamamlandığı günden bu yana, AK Parti’ye Milas’ta çeşitli zamanlarda ve farklı demografik mensubiyet, farklı eğitim durumlarından 300’ü aşkın kişi, partinin yeni hizmet binasına gelerek üyelik formunu doldurdu.

Üyelerin genel görüşü, AK Parti’nin milletin tek umudu olduğunu, milletvekili seçiminde Milas’a verdikleri önem ve Milas Belediyesinin kazanılması yönündeki kararlılık gibi nedenlerle destekçi olmayı sürdürmek yönünde birleşti.

Partiye katılışları değerlendiren AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, ilgiden son derece memnun olduğunu dile getirdi. AK Parti’nin bugüne kadar başarılarını artırarak sürdüren bir parti olduğunu ve bunun da Milas halkı tarafından daha iyi anlaşılmaya başladığını vurgulayan Acar; “Göreve geldiğimiz gün sevdamızın Milas olduğunu dile getirmiştik. 24 Haziran seçimlerinde oylarımızı hep sayısal hem oransal bazda artırdık. Milas’ın 61 kırsal mahallesinde cumhurbaşkanı seçiminde, 44 mahallesinde de milletvekili seçiminde liderliği elde ettik. 22 kırsal mahallede de üstünlüğü CHP’nin elinden alarak birinci olduk. Milas’ın kalabalık merkez mahallelerinde CHP’yle çok yakın sonuçlar aldık. Bu sonuçları Milas Belediyesinin kazanmamızın ayak sesleri olarak görüyoruz. Milaslı hemşerilerimizin, belediye çalışanlarımızın mevcut belediye yönetiminden rahatsızlıkları had safhaya ulaştı. Milas Belediyesi son derece geniş yetkilerine rağmen, hiçbir hizmet üretmeden suçu yasalara atması, sorumluluğu üzerinden atması, çöp toplamak gibi temel belediyecilik hizmetlerini bile yürütememesi artık hemşerilerimizin canına tak dedi.” ifadelerini kullandı.   

AK Parti’nin Milas’ta bir umut olarak görüldüğünü ve bunun her geçen gün arttığını dile getiren Acar, “Milas Belediyesi yönetimi kendilerini sosyal demokrat olarak tanımlayan kişilerden oluşmasına rağmen, bunların ilk mağdur ettikleri emekçiler oldu. Kendi zevklerinden, harcamalarından ödün vermezken bugün bazı belediye çalışanlarının icralık olduğunu duymak bizlere üzüntü verdi. Belediyenin önemli gelir kaynaklarından Labranda Tesisi batmak üzere. Belediye, son derece sorumsuz davranarak kırsal mahallelerimize ait yüzlerce taşınmazı sattı. Günü kurtarmak için çocuklarımızın geleceğini sattılar. Bununla yetinmeyip sürekli borçlanmaya gidiliyor. Yıllık bütçesinin çok üzerinde bir borçlanmayla karşı karşıya” dedi.

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı olarak tüm hazırlıklarını belediye seçimlerini kazanmak için yaptıklarının altını çizen Acar, “Milasımızda yaşadığımız sorunları ortadan kaldırmak için bütün hemşerilerimizi partimize bekliyorum.” diye konuştu.

AK Parti’de yeni üyelerle birlikte toplam sayı 15 bin 500’e yaklaştı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500