escort izmir

Advert
Advert

SPORTİF FAALİYETTE BULUNACAK İŞLETMELERİN DİKKATİNE…

SPORTİF FAALİYETTE BULUNACAK İŞLETMELERİN DİKKATİNE…
Bu içerik 598 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamlığı’nca Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Yönetmeliği kapsamında Meşelik Mahallesi, Kuyucak Mevkii’nde bulunan parkurlara talepte bulunacak işletme sahipleri için son başvuru tarihi 10 Ağustos 2018 olduğu bildirildi.

Milas-Bodrum Havalimanı Mülki İdare Amirliği Turizm Danışma Bürosu, ek parkur alanı ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada şu açıklamalara yer verildi: “Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Yönetmeliği kapsamında ilçemizde yapılacak sportif faaliyetlerle ilgili olarak, kaymakamlığımızca 2018 yılı için belirlenen parkur alanlarına ek olarak Meşelik Mahallesi, Kuyucak Mevkii’nde bulunan, 37°08’08.06’K, 27° 33’40.43’D koordinatlarına sahip alan Valilik makamının 03.08.2018 tarih ve 653013 sayılı onayı ile ilan edilmiştir.

Buna göre; turizm amaçlı sportif faaliyetlere ilişkin talepte bulunacak olan işletme sahiplerinin, yeterlilik belgelerini alabilmeleri için, dosyalarını ilgili yönetmeliğe uygun hazırlayarak 10 Ağustos 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar İlçe Sportif Turizm Kuruluna sunulmak üzere Milas-Bodrum Havalimanı Turizm Danışma Bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500