Advert
Advert
Advert

AKTAŞ; “KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR”…

AKTAŞ; “KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR”…
Bu içerik 2591 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında ilk kez öğrenci kabul ederek faaliyetine başlayan, ilçemizde eğitim anlamında adından sıkça söz ettiren Özel Milas TEK Koleji, yeni eğitim öğretim yılı içinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor…

Vatanına-milletine bağlı, yaşadığı toplumun değerlerine saygılı, çağın gereklerine uygun donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaç edinen Özel Milas Tek Koleji’nde yeni eğitim öğretim yılı için kayıtların devam ettiğini belirten Kurum Müdürü Şevket Aktaş; “Özel Milas Tek Koleji 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılını başarı ile tamamlarken yeni bir okul olmanın heyecanını hissederek çalıştık. Kurucumuzun ve okulumuzun tüm çalışanlarının önce iyi insan, iyi vatandaş yetiştirme gayreti bizlerin ilk yılda çalışanları, aileler ve öğrencileri ile büyük, samimi bir aile olmamızı sağladı” dedi.

Yeni dönemde okullarını seçkin ve kaliteli okul olarak hak ettiği yere taşıyacaklarını ifade eden Özel Milas TEK Koleji Müdürü Şevket Aktaş; “Okul tanıtım ve kayıt sürecinde kendimizi tanıtırken velilerimize ve öğrencilerimize önemli sürprizlerimiz olacak. Kayıt döneminde bize destek veren ve tanıtım günlerine katılan velilere tam bursla kayıt, yemek, üniforma, yayın ve kırtasiye bedellerini ücretsiz olarak sağlamak gibi hediye ve kampanyalarla bizde kolaylıklar ve destekler sağlayacağız. Kayıt için 0252 512 2434 numaralı telefonu aramak veya web sitemiz üzerinden başvuru yapmak yeterlidir. Velilerimizin ve öğrencilerimizin kurumumuzu ziyareti bizi onurlandıracaktır. Sosyal medyada Özel Milas Tek Koleji sayfamızı da takip edilebilirsiniz. Yaptığımız çalışmaların örneklerine sosyal medyadan ulaşabilirsiniz.  Biz okul standartları açısından dersliklerin genişliği, aydınlatma ve havalandırma ölçekleri, eğitim materyalleri, atölye ve işlikler, salonlar açısından yüksek standartlarda bir okuluz. Örnek verecek olursak üç adet anasınıfımız 58 kontenjan ile üstün donanıma sahiptir. İki dilde eğitim, drama, işaret dili, robotik kodlama, stem uygulamaları, satranç, halk oyunları, mutfak atölyesi gibi ders dışı etkinliklerde dopdolu programa sahibiz. 90 metrekarelik kapalı spor salonu ve jimnastik alanı, dans salonu, 194 kişilik amfi tiyatro çok amaçlı salon, tam donanımlı müzik, resim ve bilgisayar atölyesi ile tüm Fen Bilimleri derslerinde alt yapısı dolu olan laboratuvarımız, drama salonumuz, mini golf alanı (iki bölümden oluşmaktadır), basketbol, voleybol sahası gibi başarıyı artıran fiziksel ortam zenginliklerine sahibiz. Tüm alanlar dâhil edildiğinde 6 dönüme yakın bir fiziksel ortamda eğitim öğretim çalışmalarını koordine etmekteyiz” dedi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında erken kayıt avantajları ve en uygun fiyat, üstün kaliteli hizmet anlayışıyla Milaslıların hizmetinde olmaktan gurur duyduklarını söyleyen Kurum Müdürü Aktaş; “Modern eğitim anlayışımızla bu yıl özellikle Yabancı Dil eğitiminde büyük bir değişim yaratacağız. İddiamız bir yılda konuşabilen öğrenciler yetiştirmektir. İkinci yabancı dil eğitiminde ders saatlerini ve eğitim öğretim sürecini uzun tutup öğrencilerde yabancı dil eğitimi ile ilgili büyük bir sıçrama yaratacağız. Milli Eğitim Bakanımızın değişmesi ile yeni dönemde eğitim milli programlarda büyük yenilik ve reformlar olacak. Bizler değişime en çabuk uyum sağlayacak öğrenciler yetiştirecek potansiyele sahibiz. “Deneyim yetmez, donanım da gerekir” felsefesiyle alt yapımızı her geçen gün güçlendiriyoruz. En kısa sürede sığınak olarak atıl bulunan bir alanımızı da yarı olimpik havuz şeklinde hizmete sunmak için planlamamız mevcuttur. Okulumuzda bu yıl tenis ve masa tenisi konusunda ciddi çalışmalar yapılacaktır. Okulumuz projelerin ve fikirlerin değer bulduğu bir özel okuldur. En kısa sürede okulumuz ilçemiz, ilimiz ve ülkemizin gündemine başarılarla girecektir. Milas halkına bize güveni için teşekkürler ediyorum. Onların ilgisine layık olabilmek ve memnuniyet oluşturmak en önemli amacımızdır” diyerek sözlerini tamamladı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500