Advert
Advert
Advert

ARSLAN, KEMİKLER HALKI İLE BULUŞTU…

ARSLAN, KEMİKLER HALKI İLE BULUŞTU…
Bu içerik 747 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Kaymakamı Eren Arslan, her hafta gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Kemikler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi…

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla iççice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması Kemikler Mahallesi oldu.

Kaymakam Arslan’ı mahalle girişinde Mahalle Muhtarı Kazım Bayındır, mahalle halkı ve kurum amir/müdürleri karşıladı.

Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Arslan’ı mahalle ziyaretinde; Milas İlçe Jandarma Komutanı Hayrettin Fidan, Milli Eğitim Müdür V. Coşkun Demir, İlçe Sağlık Müdürü M. Ergün Kırova, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Eşref Arslan, İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, MUSKİ Sorumlusu Mevlüt Kara, ADM Müdürü Atilla Uzunoğulları, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünden yetkili personel ve Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı eşlik etti.

Kaymakam Arslan Kemikler mahallesinde yaptığı konuşmasında; “Öncelikle misafirperverliğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu haftaki ziyaret adresimiz Kemikler Mahallesi oldu. Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışmalar yapılacaktır ” dedi.

Kaymakam Arslan’ın konuşmasının arkasından mahalle muhtarı ve halkı, mahalleleri ile ilgili talep ve sıkıntılarını dile getirdi. Mahalle Muhtarı Kazım Bayındır ve mahalle halkı; İzmir Karayolu Bölge Müdürlüğü’nden oluru alınmış olan Kemikler Kavşağı’nın düzenlenip akıllı kavşağa dönmesi, sağlık ocağının aktif hale getirilmesi, ayrıca mahallelerindeki alt yapı ve servis hususundaki taleplerini Kaymakam Arslan’a ilettiler. Mahalle halkının talep ve sıkıntılarının giderilmesi hususunda Kaymakam Arslan gerekli kamu kurum amir/müdürlerine talimat verdi.

Kaymakam Arslan’ın ardından söz alan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı yapılandırma sürelerinin 27 Ağustos’a kadar uzatıldığını belirterek; “Tarım, Bağkur yapılandırması için çiftçilerimizin Ziraat Odası’na uğrayarak fırsatı kaçırmamalarını belirtmek istiyorum” dedi.

Kaymakam Arslan daha sonra İstanbul Heybeliada da 1983 yılında şehit olan Osman Bilge’nin ailesini ziyaret ederek, herhangi bir istek ve taleplerinin olup olmadığını sordu. Herhangi bir istek ve taleplerinin olması durumunda daima hazır olduklarını belirten Milas Kaymakamı Eren Arslan şehit evinden ayrıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500