escort izmir

Advert
Advert

KARAOVA İDDİALI GELİYOR…

KARAOVA İDDİALI GELİYOR…
Bu içerik 1505 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 futbol sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan Bodrum Karaovaspor Kulübü yeni sezonda kadrosuna genç yetenekleri dâhil etmeye devam ediyor.

Takımın teknik sorumluluğuna ilçemiz antrenörlerinden Birol Erten’i getiren Karaovaspor Kulübü yetkilileri, takım kadrosuna başarıya aç genç yetenekleri de alıyor.

Kaleye Kuvvetli Bir İsim Bekir Kaya…

Bir dönem Yeni Milasspor’da forma giyen, 1984 doğumlu, deneyimli kaleci Bekir Kaya’ya kalesini teslim eden Karaovaspor teknik sorumluları, son olarak kadrolarına, Yeni Milasspor’un alt yapısından yetişen 1998 doğumlu Ünalcan Bağcı’yı da aldılar.

Ünalcan Karaova’da…

Yeni Milasspor’un Türkiye üçüncüsü, U14 Takımı kadrosunda da yer almış olan Ünalcan Bağcı yaptığı açıklamada, Karaovaspor takımı ile başarılı bir sezon yaşamak istediğini söyledi ve kulübün başarısı için gereken her şeyi yapacağını belirtti.

Orta Sahaya Makedon Futbolcu…

2018-2019 Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde yer alacak olan Karaovaspor kadrosunu genç ve yetenekli sporcuların yanı sıra deneyimli futbolcuları da alarak şekillendiriyor.

Son olarak takımın orta sahasına Makedon futbolcu Nuriman İsmailov’u alan Karaovaspor’da transfer harekâtı önümüzdeki günlerde de sürecek gibi gözüküyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500