escort izmir

Advert
Advert

DAYANIŞMA YEMEĞİNE BÜYÜK İLGİ…

DAYANIŞMA YEMEĞİNE BÜYÜK İLGİ…
Bu içerik 1128 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Dayanışma Yemeği” 31 Temmuz 2018 Salı günü Milas Havuzbaşı Davet Bahçesi’nde büyük bir katılımla yapıldı.

CHP dayanışma yemeğine; Yerel Yönetimlerden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Muğla Milletvekilleri; Mürsel Alban, Suat Özcan, Av. Burak Erbay, Süleyman Girgin, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, Milas İlçe örgütünün yanı sıra, tüm ilçe yönetim kurulu üyeleri, Milas İlçe Kadın ve Gençlik Kollarının Başkan ve Üyeleri, CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin, eski dönem Muğla Milletvekilleri, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşu, oda ve derneklerin başkan ve yöneticileri, çok sayıda mahalle muhtarı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

‘Dayanışma Yemeği’nde, ilk konuşmayı CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu yaptı. Çöllüoğlu tüm katılımcılara teşekkür ederek; “daha geniş bir katılımla gerçekleştirdiğimiz yemeğimizde amacımız, birlik, beraberlik ruhunu yaşatmak. CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a ve bu gece bizleri yalnız bırakmayan herkese yemeğimize katıldığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

Çöllüoğlu’nun ardından Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla Milletvekilleri Mürsel Alban, Suat Özcan, Burak Erbay, Süleyman Girgin, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu kısa birer konuşma yaptılar.

Yemekte son konuşmayı ise Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun gerçekleştirdi. Torun; “Birlik ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Maalesef bir kurultay süreci ile karşı karşıyayız. Gönül isterdi ki öncelikle seçim sonuçlarını kendi içimizde tartışalım, değerlendirelim. Maalesef hemen seçim sonrası partimizde, içe dönük bir mücadele başladı. Sonuçta delegelerimizin özgür iradesi bu süreci belirleyecek. Bizler de o karara saygılıyız. Karar ne olursa olsun mutlaka bir arada olmaya, bu yolu birlikte yürümeye mecburuz. Yerel seçimler öncesi kurultay çok gereksizdi. Kurultay yapılsa da yapılmasa da bu süreçten CHP güçlenerek çıkacaktır” dedi.

Yapılan konuşmalar sonrasında gece anısına pasta kesildi. Milas CHP’ye üye olan isimlere parti rozetleri takılmasının ardından yemeğe katılan davetliler harmandalı oynandı ve gecenin eğlence bölümüne geçildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500