escort izmir

Advert
Advert

ŞAMPİYONLUK GECESİ 13 AĞUSTOS’TA…

ŞAMPİYONLUK GECESİ 13 AĞUSTOS’TA…
Bu içerik 1409 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni Milasspor Yönetim Kurulu 13 Ağustos 2018 Pazartesi günü saat 20’de Havuzbaşı Restaurant’ta şampiyonluk yemeği düzenleyecek…

2017 - 2018 Muğla Süper Amatör Küme Futbol Ligi’ni yenilgisiz şampiyon olarak tamamlayan ilçemizin güzide ve köklü spor kulübü Yeni Milasspor Yönetim Kurulu tarafından geleneksel şampiyonluk yemeği düzenleyecek. 13 Ağustos 2018 Pazartesi günü saat 20’de Havuzbaşı Restaurant’ta Milaslı Sanatçı Eski Muğla Milletvekili Tolga Çandar ve Yasemin Çandır da sahne alacak.

Geleneksel şampiyonluk yemeği hakkında açıklama yapan Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık; “Tüm mor-beyaz renklerin âşıklarını şampiyonluk yemeğine davet ediyoruz. Yeni Milasspor için birlik, beraberlik, dayanışma ve destek gecesinin çok kalabalık olmasını diliyoruz. İnanıyorum ki Yeni Milasspor sevdalıları bizleri bu mutlu günümüzün gecesinde yalnız bırakmayacaklardır” dedi.

Tolga Çandar ve Yasemin Çandır ile renklenecek şampiyonluk yemeği davetiyeleri Yeni Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinden elde edilebilecek.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500