escort izmir

Advert
Advert

MUTLU GÜNLERİNİ ALTAY TAÇLANDIRDI…

MUTLU GÜNLERİNİ ALTAY TAÇLANDIRDI…
Bu içerik 5127 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

İlçemizde Taşyakar ve Önder aileleri tarafından düzenlenen düğün törenine sanatçı Altay katıldı… Gece boyunca birbirinden güzel şarkılar seslendiren Altay’a konuklarda eşlik etti…

İşletmeciliğini Şafak Kaya’nın yaptığı, Milas-Yatağan Karayolu üzerinde yer alan Mylasa 48 Restaurant ve Kır Düğün Bahçesi’nde Taşyakar ve Önder aileleri tarafından düğün töreni düzenlendi.

Yaklaşık 500 kişinin katılımıyla gerçekleşen düğün töreninde Taşyakar Ailesi’nin 25 yıllık dostları ünlü ses sanatçısı Altay da sahne aldı. Gelin Vahide Yağmur Taşyakar ve damat Muhammer Önder, akraba ve dostlarıyla Altay’ın seslendirdiği şarkılara dansları ile eşlik ettiler. Ünlü sanatçı, kendisi ile fotoğraf çekilmek isteyen konukları kırmayarak tek tek fotoğraf çektirdi.

Düğüne katılanlar arasında; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın yanı sıra birçok kurum ve kuruluş yöneticileri katıldı. Genç çiftin nikahını Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıydı.

Radyo Gözlem, Ajans Gözlem, Gazete Güney Ege, habermilas.com internet portalı olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diler, Taşyakar ve Önder ailelerini kutlarız.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500