Advert
Advert
Advert

KURUDERE SIKINTILARINI ARSLAN’A AKTARDI…

KURUDERE SIKINTILARINI ARSLAN’A AKTARDI…
Bu içerik 1943 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Kaymakam Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması Kurudere Mahallesi sakinleriyle oldu…

Milas Kaymakamı Eren Arslan; Milas merkez başta olmak üzere, ilçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alıp gittiği her yerde vatandaşlarla buluşarak halkla iççice çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Kaymakam Eren Arslan’ın bu haftaki vatandaş buluşması Kurudere Mahallesi oldu. Kaymakam Arslan’ı mahalle girişinde Mahalle Muhtarı Mustafa Cüce, mahalle halkı ve kurum amir/müdürleri karşıladı.

Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber Kurudere Mahallesi’ni ziyaret eden Arslan’ı mahalle ziyaretinde; Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdür V. Uzman Dr. Turan Ada, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Muski Selimiye Sorumlu Şefi, ADM Elektrik Müdürü Atilla Uzunoğulları ve Milas Belediyesi Fen  İşleri Müdürlüğü’nden yetkili personel eşlik etti.

Kaymakam Eren Arslan, Kurudere  Mahallesi’nde yaptığı konuşmasında; “Öncelikle misafirperverliğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu haftaki ziyaret adresimiz ise Kurudere Mahallesi oldu. Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışmalar yapılacaktır” dedi.

Kaymakam Arslan’ın konuşmasının arkasından mahalle muhtarı ve halkı, mahalleleri ile ilgili talep ve sıkıntılarını dile getirdi. Mahalle halkı belediye ile ilgili taleplerini Kaymakam Arslan’a ileterek, mahalle ortasından geçen derenin ıslahının yapılmasını talep etti. Mahalle halkının talep ve sıkıntılarının giderilmesi hususunda gerekli kamu kurum amir/müdürlerine talimat verdi.

Kaymakam Arslan daha sonra yapımı tamamlanan imam evini ziyaret ettikten sonra mahalleden ayrıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500