escort izmir

Advert
Advert

MAĞAZA SAYISINI 5’E ÇIKARDI…

MAĞAZA SAYISINI 5’E ÇIKARDI…
Bu içerik 2613 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

5 yıldır Vestel bayisi olarak Muğla bölgesinde hizmet veren Mustafa Çoban Elektronik Beyaz Eşya, 2018’in ilk 6 ayında Milas’a ikinci mağazasını açarak mağaza sayısını beşe çıkardı.

Bayilerini her zaman büyümenin mimarlarından gören Vestel’in ülke çapındaki iş ortakları, sadece bulundukları şehirlerde değil bölgelerinde de yayılarak, Türkiye’nin dört bir yanında teknolojinin daha fazla kişiye ulaşmasına katkı sağlamaya devam ediyor.

2009 yılından bu yana Vestel bayisi olan Bodrum merkezli Mustafa Çoban Elektronik Beyaz Eşya, yılın ilk 6 ayında Milas’a ikinci mağazasını açarak toplam 5 Vestel mağazasını bölge halkı ile buluşturdu. Geçen yıl da 1 mağaza açarak 5 yılda hızla büyüyen Mustafa Çoban Elektronik Beyaz Eşya, üçü Bodrum’da, ikisi Milas’taki mağazalarında müşterilerini Vestel’le buluşturuyor.

Mustafa Çoban Elektronik Beyaz Eşya sahibi Mustafa Çoban, “Geçen yıl Bodrum Yalıkavak’ta Türkiye’nin en büyük Vestel mağazasını açtık. 2 bin metrekarelik mağazamızın açılışına Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu’nun bizzat katılması, Vestel’in biz iş ortaklarına ne kadar değer verdiğinin bir kanıtı. Mağaza sayımızı 5’e çıkarmanın gururunu yaşıyoruz. Vestel’le çıktığımız bu yolculukta daha nice mağazalar ile yolumuza devam etmek dileğindeyiz” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500