Advert
Advert
Advert

SON KUTLAMA ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN GELDİ…

SON KUTLAMA ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN GELDİ…
Bu içerik 838 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle, 24 Temmuz gününden bugüne kadar Muğla Büyük Şehir Belediyesi, CHP Milas Yönetimi, Milas Belediyesi, Yeni Milasspor Kulübü tarafından günleri kutlanan Milas basın mensuplarının günlerini Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Yöneticileri de kutlayarak, basın mensuplarını bir kahvaltıda ağırladılar.

28 Temmuz Cumartesi günü Milas Ülkü Ocakları binasında verilen sabah kahvaltısında bir konuşma yapan Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül basın mensuplarının günlerini kutlayarak, nice güzel günler dileğinde bulundu.

Milas basın mensuplarını bir kahvaltı ile ağırlayan Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül ve yönetim kurulu üyeleri Ahmet Sait Güçlü, Selçuk Çınar, Veysel Asan, Okan Sağıroğlu ve Medine Coşkun yaptıkları açıklamada Milas basınına çok değer verdiklerini belirterek; “her etkinliğimizde yanımızda olan basın mensuplarımızın gününü kutluyoruz” dediler.

Başkan’dan Teşekkür…

“24 Temmuz Basın Bayramı kutlu olsun” diyerek konuşmasına başlayan Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül; “Milas Ülkü Ocakları olarak bugün sizlerle üç konu üzerinde paylaşımda bulunmak istiyorum” dedi.

Gönül; Milas gençliğini kötü alışkanlıklardan kurtarmak için geçen sene yürüttüğümüz etkin çalışmalar bu sene de devam edecektir. Uyuşturucu ile mücadelemiz en etkin şekilde bu yıl da sürecektir ve konu ile ilgili çalışmalarımız sürmektedir. İkinci olarak okulların açılması ile birlikte bir dizi sportif ve kültürel etkinliklerle yine Milas gençliğine hizmet edeceğiz. Bu sene Ülkü Ocakları olarak bir sosyal paylaşım projesi olan ASKIDA EKMEK faaliyetini de devreye sokarak, ihtiyaç sahibi insanlara destek olmaya çalışacağız” dedi.

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül son olarak konuşmasında basın mensuplarına hitap ederek; “24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle sizlerle buluşmak istedik ve sizler de bu davetimize katılarak bizleri onurlandırdınız. Bu anlamda her zaman yanımızda olan sizlere şahsım ve Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı yöneticileri adına teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500