Advert
Advert
Advert

YÜZLERİ GÜLDÜREN BİR PROJE…

YÜZLERİ GÜLDÜREN BİR PROJE…
Bu içerik 1306 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü yüzleri güldüren bir projeyi ilçemizde gerçekleştirdi…

Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü, Sezgin Baran Korkmaz Vakfı işbirliğiyle düzenlenen "Hayalimdeki Okul Ege" projesi kapsamında, 30 kişiden oluşan gönüllü öğrenciler grubu İlçemizdeki Derince İlk/Ortaokulunda bakım, onarım çalışması yaptılar. Gönüllülük kulübü üyeleri, kendi aralarında iş bölümü yaparak, proje çerçevesinde okulun bilişim teknolojileri, kütüphane, sosyal aktivite sınıfının boya ve tadilatını yaptılar. Gönüllü grubu ayrıca okulun masa, sandalye ve bilgisayarlarını da yenilediler.

Gönüllü grubu sınıfları boyarken, okul öğrencileri ile birlikte resim ve el sanatları üzerine çalışmalar da yaptılar. Sezgin Baran Korkmaz Vakfı tarafından gönderilen, içerisinde boyama kalemleri, boyama kitapları, zekâ oyunları, hikâye ve masal kitaplarının bulunduğu paketleri okul yönetimine hediye eden gönüllüler, yüzleri güldüren bir projeyi ilçemizde gerçekleştirmiş oldular.

Derince İlk/Ortaokulu yönetimi, ilçemizde gerçekleştirilen bu anlamlı proje için işadamı Sezgin Baran Korkmaz, SBKV temsilcileri, Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü'nün öğrencilerine teşekkür ettiler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500