Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR YÖNETİMİ, BASINLA BULUŞTU…

YENİ MİLASSPOR YÖNETİMİ, BASINLA BULUŞTU…
Bu içerik 1081 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2018-2019 sezonunda Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde mücadele edecek olan ilçemiz takımı Yeni Milasspor’un Yönetim kadrosu, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle Milas basını ile Esinti Resturant’ta buluştu.

27 Temmuz Cuma günü sabahı Esinti Resturant’ta bir araya gelen Yeni Milasspor Yönetimi ile Milas basını güzel bir sabah kahvaltısı ile Yeni Milasspor’un başarısı için yönetim, basın işbirliği içinde neler yapılabilir değerlendirmesini konuştular.

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık’ın düzenlediği basın, Yeni Milasspor Yönetim buluşmasına; Yeni Milasspor yönetim kademesinden Önder Sevim, As Başkan Soner Çamlıbel, Genel Kaptan Savaş Küç, Edip İşler, Osman Özen ve takımın yardımcı hocası Önder Becek ile Teknik Sorumlu Cenk Atasoy katıldı.

Günün ilk konuşmasını yapan Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık; “24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle tüm basın mensuplarının gününü kutluyorum” dedi.

Başkan Karabıyık Yeni Milasspor Kulübü’nün 2018-2019 sezonunda tek hedefi olduğunu ve bu hedefin önce şampiyonluk sonrasında BAL Ligi olduğunu vurguladı.

13 Ağustos Pazartesi günü akşamı Havuzbaşı Resturant’ta 2017-2018 sezonunda kazanılan şampiyonluğu kutlayacaklarını da belirten Ahmet Karabıyık, eski başkan Hasan Özmen ve yönetim ekibine de teşekkür etti.

Basın Mensupları Sordu, Yönetim Cevapladı…

Yeni Milasspor Kulüp Yönetimi ile basın mensuplarının buluşmasındaki sohbetin tek konusu Yeni Milasspor’un yeni sezondaki hedefleri ve bu hedefler doğrultusunda yapılacak çalışmalar oldu.

Basın mensuplarının yeni sezonla ilgi sorularına cevaplar veren Başkan Ahmet Karabıyık, takımın teknik sorumlusu Cenk Atasoy’un talimatları doğrultusunda futbolcu transferleri yaptıklarını belirterek, sosyal medyada konuşulan abartılı paralara futbolcu alınmadığını söyledi.

Milas’ın ve Yeni Milasspor’un tek hedefinin şampiyonluk ve BAL Ligi olduğunu bir kez daha vurgulayan Başkan Karabıyık; “teknik kadromuza ve aldığımız kaliteli futbolculara şampiyonluk yolunda inancımız ve güvenimiz sonsuzdur” dedi.

Takımın Teknik Sorumlusu Cenk Atasoy’da yaptığı konuşmada yarışmacı bir takım oluşturduklarını, hücum futbolu ile mücadele edeceklerini söyledi. Takım içinde yer alan birçok futbolcunun kendi öğrencisi olduğunu da vurgulayan Atasoy; “ligler başladığında kalitemizi ve farkımız herkes görecektir” dedi.

Maddi Sıkıntıları Aşmak İçin Çalışıyoruz…

Basın mensuplarının, “maddi sıkıntılarınız var mı?” sorusuna takımın genel kaptanı Savaş Küç cevap vererek; “hangi takımın maddi sıkıntısı yok ki?” dedi.

“Maddi konuları yönetim ekibimizce yaptığımız çalışmalarla aşmaya çalışıyoruz” diyen Savaş Küç, Yeni Milasspor’un Milas’ın takımı olduğunu dile getirerek, bu takımın başarısı için herkesin birlikte çalışması gerektiğini söyledi.

Bugüne kadar alınan tüm futbolcunun maliyetinin kulübe 238 bin lira olduğunu vurgulayan Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, “2018-2019 spor sezonunda taraftarlarımızın desteğini her zaman olduğu gibi yine bekliyoruz” diyerek, “küfürsüz bir sezonda Milas’ı temsil eden tüm spor kulüplerine başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.

27 Temmuz Cuma günü Esinti Restaurant Kır Düğün Bahçesi’nde bir araya gelen Yeni Milasspor ve basın mensupları kahvaltı etkinliğini birlikte çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile noktaladılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500