Advert
Advert
Advert

ÖLEN SANTRAL İŞÇİLERİ İÇİN MEVLİT OKUTULDU…

ÖLEN SANTRAL İŞÇİLERİ İÇİN MEVLİT OKUTULDU…
Bu içerik 2745 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi vefat eden, yaralanan ve çalışanlar için lokma hayrı ve mevlit töreni düzenledi.

TES-İŞ Sendikası Yatağan Şubesi 19 Temmuz 2018 tarihinde Yatağan Termik Santralında meydana gelen iş kazasında vefat eden Seray Şimşek ve Sezgin Kılıç ile yaralılar ve çalışanlar adına mevlit ve lokma hayrı yaptırdı.

İşyeri ve Sendika önünde yapılan lokma hayrına; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, TES-İŞ Sendikası Genel Bşk. Mustafa Şahin, Yatağan AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, Yatağan CHP İlçe Başkanı Kemal Özler, Yatağan Müftüsü Abdullah Kılıç, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Engin Ocak, Santral Direktörü Serdar Toprak, Maden Direktörü Yüksel Akın ile vefat eden Seray Şimşek’in ailesi, çok sayıda Maden-İş ve TES-İŞ’e bağlı üyeler katıldı.

Vefat eden, yaralanan ve çalışanlar için İlçe Müftüsü Mevlidi Şerif okurken, vatandaşlar da bol bol dua ettiler. Mevlidin ardından katılımcılara lokma dağıtıldı.

TES-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mustafa Şahin, işyeri ve sendika önünde yapılan Mevlit ve lokma hayrından sonra Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık’ı, Yatağan Devlet Hastanesi Başhekimini, Muğla Valisi Esengül Civelek ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti. TES-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mustafa Şahin daha sonra iş kazasında vefat eden Seray Şimşek’in ailesine taziye ziyaretinde, kazada yaralanan Ertuğrul KatI’yı da evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500