escort izmir

Advert
Advert

5. MİLAS HASAT ŞENLİĞİ İÇİN TOPLANDILAR…

5. MİLAS HASAT ŞENLİĞİ İÇİN TOPLANDILAR…
Bu içerik 732 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl 3-4 Kasım tarihleri arasında beşincisi düzenlenecek olan Milas Zeytin Hasat Şenliği ile ilgili Milas Kaymakamlığı tarafından basın toplantısı düzenlendi…

Milas Ticaret Odası Lokali’nde verilen kahvaltının ardından MİTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Aslan, Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, MİTSO Başkanı Reşit Özer, İlçe Tarım Müdür Vekili ve basın mensupları katıldı.

Milas Zeytin Hasat Şenliği bilgilendirme toplantısında açılış konuşmasını MİTSO Başkanı Reşit Özer yaptı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas Kaymakamı Eren Aslan yaptıkları konuşmalarda 5’ncisi düzenlenecek olan Zeytin Hasat Şenliği ile ilgili duygu ve düşüncelerini belirterek, basın mensuplarından şenlikle ilgili halkı bilgilendirmelerini ve destek istediklerini belirttiler.

24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle basın mensuplarının bayramını da kutlayan konuşmacılar, bu yıl şenliğin çok daha farklı, anlamlı ve etkin bir şekilde kutlanması için gereken her çalışmanın yapılacağını vurgulayarak, basın mensuplarının şenlikle ilgili duygu, düşünce talep ve isteklerini sordular.

25 Temmuz Çarşamba günü MİTSO Konferans Salonu’nda yapılan ve bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek Milas Zeytin Hasat Şenliği ile ilgili olarak izlenen kısa tanıtım filmi sonrasında, şenliğin Milas adına önemli olduğunu vurgulayan Milas Kaymakamı Eren Aslan, toplantıya katılan tüm basın mensuplarına teşekkür etti. Toplantı katılımcıların günün anısına çekilen toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500