Advert
Advert
Advert

CHP MİLAS BASINLA BİR ARAYA GELDİ…

CHP MİLAS BASINLA BİR ARAYA GELDİ…
Bu içerik 636 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türk basınında sansürün kaldırılışının 110. yıldönümü dolayısıyla CHP Milas İlçe Örgütü tarafından ilçemizdeki basın mensuplarına yönelik bir etkinlik düzenlendi… Etkinlikte ilçe yönetimi gün dolayısıyla gazetecilerle birlikte pasta kesti…

Kıbrıs Pastanesi’nde düzenlenen etkinliğe CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Bekir Perçin, CHP Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, CHP Milas İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur ve ilçemizde görev yapan basın mensupları katıldı.

Etkinlikte konuşma yapan İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu; “Devlet reklamlarından mahrum bırakarak gerekse dolaylı baskılarla yerel gazetelerin sıkıntı içerisinde olduğunu çok iyi gözlemlemekteyiz. Yaşam mücadelesi veren sizleri kutluyorum. Gerçekten de ilçemizin ve ilimizin sorunlarını halkımıza en doğru şekilde yansıtmanın çabası içerisindesiniz. Bu nedenle bayramınızı kutluyorum. Bütün ekonomik sıkıntılara rağmen toplumsal bir görevi üstleniyorsunuz. Davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” demesinin ardından ilçe yönetimi gün dolayısıyla basın mensuplarıyla birlikte pasta kesti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500