Advert
Advert
Advert

PSAKD YÖNETİCİLERİNDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…

PSAKD YÖNETİCİLERİNDEN BAŞKAN TOKAT’A ZİYARET…
Bu içerik 534 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği (PSAKD) yöneticileri tarafından Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a nezaket ziyaretinde bulunuldu…

Milas Belediyesi Başkanlık makamında düzenlenen ziyarete, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Başkanı Gani Kaplan, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Genel Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Şahinoğlu, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi Başkanı Akif Özbilge, Sekreter Hüseyin Doğan ve delege üyeleri katıldı.

Yapılan ziyarette Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Milas Şubesi Başkanı Akif Özbilge “Derneğimiz Pir Sultan Abdal’ın yaşama bakışı, felsefesi ve inancı doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bizlerde Milas Şubesi olarak bu inancı ve felsefeyi yaşatabilmek için çalışıyoruz. Bu inanca ve felsefeye sahip insanlara gösterdiği destek ve yardımseverlik nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın Tokat’a teşekkür ediyoruz.  Başkanımızın Cem Evi yapımı ile ilgili katkılarını hepimiz biliyoruz. Her zaman bizlerin yanında oldu. Cem Evi içinde bizlerin yanında… Şahsım ve yönetim kurulu olarak bizlerde Başkanımızın yanındayız. Destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Özbilge’nin ardından Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta kısa bir konuşma yaparak; “Cem Evi meselesi bizim gönlümüzde taşıdığımız ve en çok kafa yorduğumuz konulardan bir tanesi. Bir an önce bunun gerçekleşmesi için istekliyiz” diyerek yapılan ziyaret için katılımcılara teşekkür etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500