escort izmir

Advert
Advert

VOLEYBOLUN USTALARI MUĞLA’DA BULUŞTULAR…

VOLEYBOLUN USTALARI MUĞLA’DA BULUŞTULAR…
Bu içerik 824 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye’nin farklı illerinden gelen 22 erkek, 19 kadın toplam 41 Vetaran voleybol takımı, Muğla’da buluştular.

Ankara, İstanbul, Bursa, Eskişehir, İzmir, Kocaeli ve Muğla’dan turnuvaya katılan 31-60 yaş üstü farklı yaş grupları Vetaran voleybol takımları, 20 Temmuz 2018 Cuma günü Muğla Menteşe Spor Salonu’nda ilk gün maçlarına çıktılar.

Vetaranlar Voleybol Turnuvası 21 Temmuz Cumartesi günü hem Muğla Menteşe Spor Salonu’nda hem de Atatürk Spor Salonu’nda yapılan grup maçlarıyla devam etti.

22 Temmuz 2018 Pazar günü Muğla Menteşe Spor Salonu’nda oynanan final karşılaşmalarıyla sona eren Vetaranlar Voleybol Turnuvası son derece heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne oldu.

Kadın ve erkek Veteran voleybol takımlarının aynı salonda oynanan müsabakalarında zaman zaman yaşanan aksilikler, turnuvayı süre olarak oldukça aksattı.

Üst Üste Oynanan Maçlar, Sporcuların Sağlığını Bozdu…

Özellikle Kadın Vetaran takımlarının üst üste müsabakalara çıkması sonucunda kadın sporculardan bazıları rahatsızlanarak hastaneye kaldırılması, turnuvanın organizasyonunda eksikliklerin olduğunu ortaya çıkardı.

Turnuvada Muğla’yı temsil eden kadın vetaran voleybol takımlarından biri olan Yatağan Koray Özcan- İzmir Coromice 31 yaş üstü müsabakasında, maç sonrasında rahatsızlanan Yatağan takımı sporcusunun ambulansla hastaneye kaldırılması turnuvanın en can sıkıcı olayı olarak, tüm takımların sporcularını üzdü.

Muğla Araştırma Hastanesi’nde yapılan tedavisi sonrasında iyileşen sporcudan gelen güzel haber, turnuva takımları arasında sevinçle karşılandı.

Kadınlarda Marmaris Akademi Şampiyon Oldu…

Bu yıl 4’ncüsü gerçekleştirilen turnuvada kadın ve erkek Vetaran takımları ilk kez Muğla’da buluştular.

Turnuvada erkeklerde Muğla adına Muğla Voleybol Derneği, Muğla Büyükşehir Belediyespor, Muğla Karyasspor, Kadınlarda ise Yatağan Koray Özcan spor, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla Voleybol Derneği ve Marmaris Akademi voleybol takımları yarıştılar.

Kadınlarda Marmaris Akademisspor 31 yaş üstü karşılaştığı tüm takımları yenerek turnuvanın namağlup şampiyonu oldu.

55 Yaş Üstü Şampiyonu Muğla Voleybol Derneği…

Erkekler 55 yaş üstü takımların yarışmasında Muğla Voleybol Derneği, Muğla’ya ikinci şampiyonluğu yaşatan takım oldu.

Turnuvanın 22 Temmuz Pazar günü oynanan final karşılaşmaları sonrasında düzenlenen ödül töreni ile turnuvada her yaş grubunda yarışan ve ilk üçe giren takımlara kupları verildi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500