Advert
Advert
Advert

ARABADAN İN BİSİKLETE BİN…

ARABADAN İN BİSİKLETE BİN…
Bu içerik 634 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Milas Menteş Gençlikspor Kulübü Egemen 2016 Spor Okulu güzel bir etkinliğe imza attı… Ajans Gözlem sponsorluğunda düzenlenen etkinlikte bisiklet kullanımının arttırılması hedeflendi…

Milas Menteş Gençlikspor Kulübü Egemen 2016 Spor Okulu tarafından, Ajans Gözem sponsorluğunda “Arabadan İn Bisiklete Bin” sloganıyla ilçemizde bisiklet turu düzenlendi. 20 Temmuz 2018 Cuma günü saat 19.00’da Atapark’ta başlayan bisiklet şehir turuna yaşlı, genç, bisiklete binen herkes katıldı. Atapark’ta bir araya gelen bisiklet tutkunları daha sonra sırasıyla Müştak Bey Caddesi, Ulusal Egemenlik Caddesi, Kadıağa Caddesi, Cumhuriyet Caddesini turlayarak Atapark’a geri döndü.

Milas Menteş Gençlikspor Kulübü Egemen 2016 Spor Okulu tarafından düzenlenen bisiklet etkinliğinin amacını açıklayan Antrenör Recep Çay; “Menteş Gençlik ve Spor Kulübü olarak; günümüzde artan şehir içi ulaşım ve trafik sorunlarının çözümü, hareketsizlikten kaynaklı sağlık problemlerinin önüne geçilmesi ve sağlıklı bir yaşam için halkımıza bisiklet kullanımını özendirme maksadıyla “Arabadan İn Bisiklete Bin” sloganıyla bir etkinlik düzenledik.

Bu etkinlikte emeği geçen tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarıma, ajans Gözlem’e ve etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500