Advert
Advert
Advert

MİLAS MASTERLER’INA VEDA ETTİ…

MİLAS MASTERLER’INA VEDA ETTİ…
Bu içerik 2227 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

2017 yılından bu yana Milas Bodrum Havalimanı’nda havalimanı başmüdürü olarak görev yapan ve Milas spor camiası tarafından yakından tanınan Kemal Daştan’a bir veda da takım arkadaşlarından geldi.

Ankara Esenboğa Havalimanı’na başmüdür olarak atanan Kemal Daştan’a ilk veda yemeği Milas Bodrum Havalimanı mesai arkadaşları tarafından verilmişti.

Ailesini Ankara’ya götürmek için bir kez daha Milas’a gelen Milas Bodrum Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı yeni Başmüdürü Kemal Daştan’a, Milas Masterler futbol takımında birlikte futbol oynadığı takım arkadaşları bir veda yemeği vererek, son kez Milas’ta ağırladılar.

19 Temmuz 2018 Perşembe günü Milas Mylasa 48 Resturant’ında buluşan Milasspor Masterler takım arkadaşları, futbolcuları, Kemal Daştan ile uzun bir süre yeniden sohbet etme şansı buldular.

Mylasa 48 Resturant sahibi ve Milas Gençlikspor Kulübü Yöneticisi Şafak Kaya’nın güzel ev sahipliğinde buluşan Mor Beyaz renklerin sahibi Milasspor Masterler güzel bir gece yaşayarak, Başmüdür Kemal Daştan’a veda ettiler.

Gecenin açılış konuşmasını yapan, aynı zamanda gecenin düzenlenmesine öncülük eden Milasspor Masterler Futbol Takımı Genel Koordinatörü Erkan İşli yaptığı konuşmasında; “aramızda yer alarak, Milasspor Masterler’da futbol oynayan ve antrenmanlarını yapmak için havalimanı sahasını Masterler takımına açan Kemal Daştan Başmüdürümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“Kendisini Milasspor Masterlerı olarak tanımaktan dolayı son derece mutluyuz” diyen Erkan İşli, Milasspor Masterler’ına katkılarından dolayı Kemal Müdürümüze bir kez daha teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

“Milas’ta bulunmaktan Milasspor Masterlerı gibi güzide bir takımın futbolcusu olarak sizlerin arasında yer almaktan dolayı ben de son derece mutluyum” diyerek konuşmasına başlayan Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürü Kemal Daştan; “Milas’ta görev yaptığım sürece hem Milas Bodrum Havalimanı mesai arkadaşlarımdan hem de Milasspor Masterlerı futbol takımındaki takım arkadaşlarımdan çok yakın samimi ilgiler gördüm.

Milas’ta ki günlerimi hiçbir zaman unutmayacağım. Birlikteliğimiz çok uzun sürmese de kalbim her zaman sizlerle birlikte olacaktır. Ankara’da sizlerin dostu olarak beni her zaman arayabilirsiniz ve bundan da çok mutlu olurum” diyen Kemal Daştan veda yemeği sonrasında takım arkadaşlarıyla vedalaşarak, Milas’a veda etti.

Milasspor Masterler’ının, Başmüdür Kemal Daştan’a verdiği veda yemeğine Milasspor Masterler Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Hasan Ali Arıkan, Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı ve Milas Bodrum Havalimanı Müdürlerinden Ersin Köksal, Milas Spor Muhabiri Hüseyin Açar ve Masterler futbol takımının futbolcuları katıldılar.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500