Advert
Advert
Advert

YENİ MİLASSPOR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR…

YENİ MİLASSPOR ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR…
Bu içerik 749 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Yeni Milasspor’un yeni yönetimi kulübe destek arayışlarını ziyaretleriyle sürdürüyor…

Haziran ayı içinde yapılan genel kurulla kulübün 3 yıllık yönetimine talip olan Ahmet Karabıyık Başkanlığı’nda oluşturulan yeni yönetim kulüp için başlatmış olduğu destek ziyaretlerini; Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Hayrettin Fidan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ile sürdürdü.

Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, Kulüp Yöneticileri Soner Çamlıbelen, Çağrı Purma, Önder Sevim, Osman Özen, Savaş Küç, Necla Küçük, Servet Coşkun ve Arif Koz tarafından gerçekleştirilen ziyaretler sırasında kulübün hedefleri hakkında bilgiler aktarıldı.

Geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağını, belirli bir program dahilinde çalışmalarını yaparak takımı Bal ligine çıkarmayı hedeflediklerini belirten Başkan Karabıyık, “Yönetim olarak çalışma programımızı ve hedeflerimizi belirledik. İnşallah bu sezon takımı Bal Ligi’ne çıkaracağız. Daha sonra ise yeni hedefler için mücadele edeceğiz. Bu mücadelemizde herkesin bir katkısı olmasını arzuluyoruz. Az, çok demeden sivil toplum örgütlerimiz ve Yeni Milasspor Kulübüne gönül vermiş sporseverlerden destek bekliyoruz” dedi.

Ziyaretler sırasında Başkan Karabıyık ve yeni yönetim kurulu üyelerine spor ile ilgili görüş ve önerilerini ileten sivil toplum örgütü temsilcileri ve kurum yöneticileri, kulübe sürekli ve sağlıklı gelir sağlanması yönündeki fikirlerini de ilettiler. Ellerinden geldiğince kulübün ve sporcuların yanında yer alacaklarını söylediler.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500