Advert
Advert
Advert

OKÇULAR, MADALYALARLA DÖNÜYOR…

OKÇULAR, MADALYALARLA DÖNÜYOR…
Bu içerik 701 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Geçtiğimiz aylar içersinde Avrupa’da yapılan okçuluk şampiyonasına katılarak önemli başarılara imza atan, Antrenörlüğünü Dr. Ejder Sözen’in yaptığı Yatağan Bencik Okçuluk Takımı’nın genç sporcuları, katıldıkları her yarışmadan madalya ve kupalarla Yatağan’a dönüyorlar.

2-8 Temmuz tarihleri arasında Samsun İlkadım Okçuluk Tesisleri’nde yapılan 15 Temmuz Şehitleri Türkiye Okçuluk Kupası yarışmalarına katılan Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Takımı, makaralı yay büyük bayanlar kategorisinde Muğla’ya Bronz madalya ile döndüler.

İlçemiz Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi’nde okuyan sporcumuz Gülçin Balık’ın da aralarında bulunduğu Songül Lök ve Sevda Yaka’dan oluşan bayan takımımız, makaralı yay müsabakalarında üçüncü olarak Muğla’yı onurlandırdılar.

Erkekler de ise Emircan Haney bireysel yarışmalarda beşincilik derecesini elde etti.

“Sporcularımla Gurur Duyuyorum…”

Bencik Okçuluk Spor Kulübü Antrenörü Dr. Ejder Sözen zor şartlarda kurdukları Bencik Okçuluk Spor Kulübü’nün genç ve yetenekli sporcuları ile her geçen gün adından söz ettirdiğini vurgulayarak; “genç sporcularımla gurur duyuyorum” dedi.

Gelecek vaat eden başarılı sporcularının okçuluk sporunda sadece Yatağan’ın adını değil hem Muğla’nın hem de Ege Bölgesi’nin adını başarıyla duyurduğunu belirten antrenör Dr. Ejder Sözen, genç sporcularının alkışlanacak başarılara imza attığını söyleyerek; “okçuluk sporunun yaygınlaşması ve sevilmesi adına bu önemli başarılara imza atan sporcularımı yürekten kutluyor ve hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500