Advert
Advert
Advert

ALBAN’A TURİZM KOMİSYONUNDA GÖREV…

ALBAN’A TURİZM KOMİSYONUNDA GÖREV…
Bu içerik 1438 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, CHP Grubu adına “Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm” komisyonu üyeliğine seçildi. Alban, Muğla’ya hizmet için bu komisyonda bulunmasının faydalı olacağını belirterek, “komisyonun çalışma alanı çok geniş. Bunu Muğlamız adına en iyi şekilde değerlendireceğim” dedi.

TBMM İçtüzüğü uyarınca faaliyet gösteren ihtisas komisyonlarında çalışacak milletvekilleri belirlendi. Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu’nda görev yapacak milletvekilleri arasında yer alan CHP Muğla Milletvekili Alban, komisyona seçilmesini sosyal medyadan duyurdu. Alban, “Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında Muğla Milletvekili olarak görev yapmanın yanı sıra aynı zamanda Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu üyesi olarak başta Muğla’mız olmak üzere ülkemize hizmet edeceğim. Güvenlerinden dolayı, komisyonda çalışarak hizmet üretme olanağı sunan parti gurubumuz ve yetkililerine teşekkür ederim. Her şartta mücadeleye devam” mesajını paylaştı.

Komisyonun çok geniş bir çalışma alanına sahip olduğuna dikkat çeken CHP’li Alban, özellikle turizm başta olmak üzere diğer alanlarda da komisyondaki çalışmalarda etkin olmak istediğini ifade etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500