Advert
Advert
Advert

KURBAN BAYRAMI SEVİNDİRECEK…

KURBAN BAYRAMI SEVİNDİRECEK…
Bu içerik 2056 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl Kurban Bayramı tatili muhtemelen 9 gün olacak... Kurban Bayramı bu yıl hafta içine denk geliyor... Kurban Bayramı bu sene 21 Ağustos Salı günü başlayacak 24 Ağustos Cuma günü sona erecek…

Kurban Bayramına 1 ay kaldı ve tatile çıkacaklar şimdiden hazırlıklarını yapmaya başladı. Kimi vatandaşlar Kurban Bayramı dolayısıyla memleketlerine, eş dost ziyaretlerine giderken, kimi vatandaşlar da tatil beldelerinde Kurban Bayramını geçirmek için rezervasyonlarını yaptırdı.

2018 yılında Kurban Bayramı, hafta sonu tatilleri de dahil edildiğinde muhtemelen 9 gün idrak edilecek. Kurban Bayramı'nın arife günü 20 Ağustos'ta başlayacak. Bayramın son günü ise 24 Ağustos'a denk gelecek. 25-26 Ağustos hafta sonu tatili, kamu çalışanları için Kurban Bayramı tatilinin devamı niteliğini taşıyacak. Kurban Bayramının Arife günü 20 Ağustos Pazartesi günü, (Yarım Gün) Kurban Bayramının 1. günü 21 Ağustos Salı günü, Kurban Bayramının 2. günü 22 Ağustos Çarşamba günü, Kurban Bayramının 3. günü 23 Ağustos Perşembe günü, Kurban Bayramının 4. günü 24 Ağustos Cuma günü olacak.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500